Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Stworzyła miejsce do jogi antygrawitacyjnej

Ćwiczenia połączone z relaksem w hamaku – tak w skrócie wygląda joga antygrawitacyjna. W programie „Pomysł na biznes” zapraszamy do pobujania w obłokach.

Wszystkie akrobacje odbywają się w podwieszonych pod sufitem chustach. I choć ta powietrzna gimnastyka, zwana również aerial jogą, wygląda na skomplikowaną, to ćwiczenia mogą wykonywać wszyscy.

– Udało mi się stworzyć przestrzeń dla różnych osób, w różnym wieku – przestrzeń świadomego ruchu – mówi Agnieszka Kobylańska, założycielka studia Agasana.

Jest pierwszym instruktorem Unnata Aerial Yoga w Polsce. Zależało jej, by otworzyć miejsce, w którym będzie mogła podzielić się swoją pasją do „hamakowej” jogi z innymi.

– Bardzo chciałam przywieźć tę technikę do Polski, ponieważ praca na hamakach wspaniale wydłuża i rozluźnia kręgosłup, wzmacnia wszystkie mięśnie – mówi instruktorka.

Nie chciała jednak by w jej studiu ćwiczyło się tylko jogę. Tu najważniejszy miał być po prostu zdrowy ruch.

– W ofercie mamy pilates, ćwiczenia na zdrowy kręgosłup, są nawet tańce. Wszystko, co pozwala zachować mobilność i ruchomość do późnego wieku – wylicza Agnieszka Kobylańska.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Justyna Smolińska

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.