THINAIR WATER najlepszym startupem infoShare Startup Contest 2018! 20 tysięcy Euro nagrody pomoże im zmienić świat

ThinAir Water wygrało konkurs organizowany w ramach konferencji infoShare. Pokonali blisko 500 konkurentów i zgarnęli 20 tysięcy Euro ufundowane przez Miasto Gdańsk. Przed ThinAir Water otwarta droga do inwestycji za miliony.

O tytuł zwycięzcy infoShare Startup Contest ubiegały się przez kilka miesięcy startupy z blisko 50 krajów. Wygrana przypadła firmie – ThinAir Water. Chociaż w finale starało się o nią aż 5 firm: Magentiq Eye, Biolumo, FinAi, Afforest4Future i ThinAir Water, tylko jedna z nich przekonała do siebie jurorów i wygrała nagrodę pieniężną, ufundowaną przez Miasto Gdańsk. Drugie miejsce przypadło firmie Biolumo, a trzecie Magentiq Eye.
20 tysięcy Euro podczas infoShare Startup Contest zaledwie początek dla Thin Air. Zwycięski startup, jak wszystkie obecne podczas infoShare, może teraz liczyć na zainteresowanie ze strony ponad 150 europejskich inwestorów obecnych na konferencji. Indywidualne spotkania z inwestorami odbywały się w formule speed dating. W tym roku odbyło się 1280 takich rozmów.

ThinAir Water – to startup, który stworzył technologię, umożliwiającą odzyskiwanie wody z ziemskiej atmosfery i uzdatnianie jej do spożycia. Więcej informacji na temat zwycięzcy jest dostępne pod linkiem oraz na stronie http://www.thinairwater.com/.

– Za nami już 5 edycji konkursu infoShare Startup Contest. Mimo to, z każdą kolejną czujemy taką samą radość i satysfakcję patrząc, jak zwyciężają coraz ciekawsze pomysły. W imieniu całego zespołu infoShare gratuluję ThinAir Water nagrody i gorąco wierzę w to, że ich rewolucyjne rozwiązanie odniesie wielki sukces! – MÓWI GRZEGORZ BOROWSKI, CEO FUNDACJI INFOSHARE.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

materiały prasowe

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*