Żabka zmienia zasady. Zagwarantuje 15 tys. zł na rękę

Spora część osób myślących o własnym biznesie może być zadowolona, bowiem zmienione zostały zasady dla franczyzobiorców w Żabce. Teraz każdy, kto podejmie współpracę z siecią przez pół roku będzie otrzymywał 15 tys. zł przychodu netto.

Fot. FORUM/ Andrzej Bogacz

Sieć Żabka, chcąc przyciągnąć do siebie nowych franczyzobiorców wprowadziła dla osób początkujących gwarantowane 15 tys. zł przychodu. Jak podkreślono w komunikacie, kwota ta jest niezależna od obrotu. Zatem jeśli w ciągu pierwszych miesięcy sprzedaż nie będzie na wysokim poziomie, to nic straconego, bowiem przedsiębiorca dostanie gwarantowane 15 tys. zł przychodu przez pół roku.

Jednak sieć stawia jeden zasadniczy warunek, by móc skorzystać z tej oferty. Umowę na franczyzę należy podpisać między 1 października 2019 r. a 31 marca 2020 r. Warto także przypomnieć, że to nie jedyne wsparcie franczyzobiorcy od Żabki. Gdy przedsiębiorca podpisze umowę z siecią otrzyma gotowy do prowadzenia, w pełni wyposażony i zatowarowany sklep. Ponadto otrzyma on wsparcie logistyczne, technologiczne oraz marketingowe.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Komentarze

Avatar

Marcin

15 października 2019 Odpowiedz

Na głowę upadli za taką kasę koszty prowadzenia firmy są większe co oni oferują

Avatar

Darek

17 października 2019 Odpowiedz

gwarantowane 15 tys. zł przychodu przez pół roku? Brzmi naprawdę ok, bo to ten czas kiedy biznes trzeba rozkręcić, nauczyć się handlu i tak dalej. Fajna sprawa.

Avatar

kostek

17 października 2019 Odpowiedz

Ale przychodu, nie dochodu, pozostają jeszcze do opłacenia koszty prowadzenia sklepu.

Avatar

Felix

17 października 2019 Odpowiedz

Przychod to nie jest to samo co dochód, ale oferta i tak jest w porządku.

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*