Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Żabka zmienia zasady. Zagwarantuje 15 tys. zł na rękę

Spora część osób myślących o własnym biznesie może być zadowolona, bowiem zmienione zostały zasady dla franczyzobiorców w Żabce. Teraz każdy, kto podejmie współpracę z siecią przez pół roku będzie otrzymywał 15 tys. zł przychodu netto.

Fot. FORUM/ Andrzej Bogacz

Sieć Żabka, chcąc przyciągnąć do siebie nowych franczyzobiorców wprowadziła dla osób początkujących gwarantowane 15 tys. zł przychodu. Jak podkreślono w komunikacie, kwota ta jest niezależna od obrotu. Zatem jeśli w ciągu pierwszych miesięcy sprzedaż nie będzie na wysokim poziomie, to nic straconego, bowiem przedsiębiorca dostanie gwarantowane 15 tys. zł przychodu przez pół roku.

Jednak sieć stawia jeden zasadniczy warunek, by móc skorzystać z tej oferty. Umowę na franczyzę należy podpisać między 1 października 2019 r. a 31 marca 2020 r. Warto także przypomnieć, że to nie jedyne wsparcie franczyzobiorcy od Żabki. Gdy przedsiębiorca podpisze umowę z siecią otrzyma gotowy do prowadzenia, w pełni wyposażony i zatowarowany sklep. Ponadto otrzyma on wsparcie logistyczne, technologiczne oraz marketingowe.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
Felix 17 paź 2019 (22:41)

Przychod to nie jest to samo co dochód, ale oferta i tak jest w porządku.