Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Zarabia na uzależnionych od telefonu. Drewniany smartfon podbija serca klientów

Uzależnienie od telefonu to jedna ze współczesnych chorób cywilizacyjnych. Dlatego niemiecka firma wpadła na pomysł, jak pomóc takim osobom. Ich „drewniany telefon” podbił światowy rynek.

Uzależnienie od telefonu; Fot. Complicated Needs

Helge Simona to berliński artysta, który stworzył własną firmę Complicated Needs, która tworzy niecodzienne przedmioty. Jednym z nich jest „drewniany telefon”, który ma zastąpić prawdziwy smartfon. Wykonany został z kawałka drewna  i przypomina iPhone’a.

Wiele osób na świecie zaczęło wykorzystywać pomysł Simona, jako sposób na wyleczenie się z uzależnienia od telefonu. Dzięki temu, mogą mieć wrażenie, że mają telefon ze sobą jednak tak naprawdę trzymają kawałek drewna. W ten sposób mogą małymi krokami wyjść z nałogu.

Ten prosty pomysł na biznes, okazał się dużym sukcesem. Wiele osób na świecie zdecydowało się na zakup drewnianego modelu telefonu.

Przeczytaj także na MamBiznes.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
Jarek 8 kwi 2019 (21:45)

Polecacie jakieś stronki biznesowe?