Konferencja: Franczyza kluczem do sukcesu

Zapraszamy na kolejną konferencję z cyklu „Franczyza kluczem do sukcesu” , która odbędzie się na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, dnia 24 listopada 2010.

Inicjatywa ta ma na celu zaprezentowanie audytorium istotę franchisingu, jako ciekawego i perspektywicznego sposobu na sukces w biznesie. Uczestnicy dowiedzą się także, dlaczego franczyza jest jedną z najbezpieczniejszych form prowadzenia działalności gospodarczej.

Patronat merytoryczny nad konferencją objęła Akademia Rozwoju Systemów Sieciowych.

Sponsorem głównym konferencji jest Europejskie Doradztwo Inwestycyjne Sp. z o.o.

Na konferencji Pan Andrzej Krawczyk z Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych, czołowy specjalista, doradca dla uczestników rynku franczyzy w Polsce, przedstawi materiały w formie prezentacji opisującej następujące aspekty:

  • Aktualny stan rozwoju rynku franchisingu w Polsce
  • Szanse i zagrożenia wynikające z podjęcia decyzji o rozwoju systemu franczyzowego
  • Praktyczne informacje ułatwiające kandydatom na franczyzobiorców podjęcie właściwej decyzji przy wyborze oferty franczyzowej.

 W drugiej części konferencji audytorium pozna praktyczne rozwiązania w dziedzinie systemów franczyzowych z różnych branż, których przedstawiciele zaprezentują swoje oferty.

Wśród systemów franczyzowych biorących udział w konferencji znajdują się:

Subway

Intelektualnie.pl

Grupa ubezpieczeniowa AXA

T-Net, Partner ORANGE & TP

Bajart

Grupa LPP posiadająca m.in. marki takie jak Reserved, MOHITO, Cropp, House

Konferencja jest bezpłatna i skierowana do wszystkich zainteresowanych franchisingiem. Każdy uczestnik będzie miał możliwość porozmawiania z prelegentami oraz przedstawicielami systemów sieciowych, którzy są specjalistami najwyżej rangi.

W ramach patronatu merytorycznego przedstawiciele Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych służyć będą również na miejscu bezpłatnymi konsultacjami w zakresie różnych aspektów związanych z franchisingiem w Polsce.

Szczegółowy program konferencji oraz wiele innych informacji na temat organizowanych inicjatyw znajdziecie Państwo na stronie organizatora – www.mtprovision.pl

Ilość miejsc jest ograniczona. Jeśli chcesz zapisać się na konferencję możesz to zrobić poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej MTPROVISION, bądź pisząc na adres kontakt@mtprovision.pl

Konferencja będzie miała miejsce w Auli P, Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu przy ulicy Komandorskiej 118.

Start godzina 10:00, 24 listopada.

Szczegółowy program oraz rejestracja na stronie: http://www.mtprovision.pl/

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*