Konkurs na najciekawszy Start-up

Zapraszamy do udziału w Konkursie na Najciekawszy Start-up organizowanym w ramach dziesiątego, jubileuszowego spotkania branży internetowej Barcamp Poznań. Konkurs na Najciekawszy Start-up to świetna okazja zarówno na zaprezentowanie nowych serwisów i przedsięwzięć internetowych, jak i na zdobycie atrakcyjnych nagród oraz informacji zwrotnej od wszystkich uczestników spotkania.

Finałowy etap konkursu odbędzie się 7 czerwca 2008r. o godz. 13:00
w Blues Pubie „Cybinka” nad Maltą (ul. Wiankowa).

Zgłoszenia:
Zgłaszane przedsięwzięcie internetowe lub serwis nie mogą istnieć dłużej niż 6 miesięcy, a formularz zgłoszeniowy do konkursu znajdujący się na stronie http://barcamp.pl/konkurs-na-najciekawszy-startup/ należy wypełnić i wysłać do 28 maja br.

Przebieg konkursu:
Wszyscy uczestnicy spotkania, którzy nie wezmą udziału w konkursie zostaną podzieleni na 15 grup sędziowskich. Każdy zespół prezentujący start-up będzie mieć dokładnie 5 minut na zaprezentowanie idei przedsięwzięcia oraz przekonanie członków grupy sędziowskiej do głosowania właśnie na niego. Prezentacje wszystkich projektów będą odbywać się jednocześnie (grupy sędziowskie co 5 minut przemieszczać się będą do kolejnego stoiska). Każdy uczestnik spotkania głosować będzie niezależnie, za pomocą żetonu który po obejrzeniu wszystkich prezentacji przekaże temu zespołowi, którego projekt uzna za najciekawszy.

Jurorzy:
Jurorami konkursu będą wszyscy uczestnicy spotkania z dotychczasowymi prelegentami spotkań Barcamp na czele. Jako najlepsi specjaliści w swych dziedzinach, służyć będą fachową oceną i radą.

Program imprezy:
Oprócz konkursu w programie m.in. podsumowanie dotychczasowych spotkań Barcamp Poznań oraz integracja wszystkich uczestników imprezy.

Więcej szczegółów odnośnie konkursu oraz spotkań Barcamp Poznań na stronie www.barcamp.pl.

Do zobaczenia na Konkursie i jubileuszowym Barcampie!

Źródło: Barcamp.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*