Konferencja: Franczyza kluczem do sukcesu

Poleć znajomemu Wydrukuj artykuł Subskrbcja RSS
2010-10-26

Zapraszamy na kolejną konferencję z cyklu „Franczyza kluczem do sukcesu” , która odbędzie się na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, dnia 24 listopada 2010.


Inicjatywa ta ma na celu zaprezentowanie audytorium istotę franchisingu, jako ciekawego i perspektywicznego sposobu na sukces w biznesie. Uczestnicy dowiedzą się także, dlaczego franczyza jest jedną z najbezpieczniejszych form prowadzenia działalności gospodarczej.

 

Patronat merytoryczny nad konferencją objęła Akademia Rozwoju Systemów Sieciowych.

 

Sponsorem głównym konferencji jest Europejskie Doradztwo Inwestycyjne Sp. z o.o.

 

Na konferencji Pan Andrzej Krawczyk z Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych, czołowy specjalista, doradca dla uczestników rynku franczyzy w Polsce, przedstawi materiały w formie prezentacji opisującej następujące aspekty:

  • Aktualny stan rozwoju rynku franchisingu w Polsce
  • Szanse i zagrożenia wynikające z podjęcia decyzji o rozwoju systemu franczyzowego
  • Praktyczne informacje ułatwiające kandydatom na franczyzobiorców podjęcie właściwej decyzji przy wyborze oferty franczyzowej.

 W drugiej części konferencji audytorium pozna praktyczne rozwiązania w dziedzinie systemów franczyzowych z różnych branż, których przedstawiciele zaprezentują swoje oferty.

 

Wśród systemów franczyzowych biorących udział w konferencji znajdują się:

 

- Subway

- Intelektualnie.pl

- Grupa ubezpieczeniowa AXA

- T-Net, Partner ORANGE & TP

- Bajart

- Grupa LPP posiadająca m.in. marki takie jak Reserved, MOHITO, Cropp, House

 

Konferencja jest bezpłatna i skierowana do wszystkich zainteresowanych franchisingiem. Każdy uczestnik będzie miał możliwość porozmawiania z prelegentami oraz przedstawicielami systemów sieciowych, którzy są specjalistami najwyżej rangi.

 

W ramach patronatu merytorycznego przedstawiciele Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych służyć będą również na miejscu bezpłatnymi konsultacjami w zakresie różnych aspektów związanych z franchisingiem w Polsce.

 

Szczegółowy program konferencji oraz wiele innych informacji na temat organizowanych inicjatyw znajdziecie Państwo na stronie organizatora – www.mtprovision.pl

 

Ilość miejsc jest ograniczona. Jeśli chcesz zapisać się na konferencję możesz to zrobić poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej MTPROVISION, bądź pisząc na adres kontakt@mtprovision.pl

 

Konferencja będzie miała miejsce w Auli P, Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu przy ulicy Komandorskiej 118.

 

Start godzina 10:00, 24 listopada.

 

Szczegółowy program oraz rejestracja na stronie: http://www.mtprovision.pl/

 

Komentarze
Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Treść
Nick
Przepisz kod z obrazka

Jedna maszyna może wykonać pracę pięćdziesięciu przeciętnych ludzi. Ale żadna maszyna nie wykona pracy jednego człowieka nadprzeciętnego

Elbert (Green) Hubbard
Pit 2016

Czy wiesz, że...?

W Polsce już 10 procent ogólnych wydatków na reklamę trafia do internetu. Znaleźliśmy się pod tym względem na 7. miejscu w Europie
POLECAMY
Polak znalazł tani lot do Irlandii i tam rozkręcił własny biznes

Bonnier Business Polska