Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Bunt ofiar biurokracji

Przedsiębiorcy skrzywdzeni przez biurokratów budują ruch społeczny – informuje „Rzeczpospolita”. Kongres założycielski organizacji odbędzie się 30 maja w Sali Kongresowej w Warszawie.

Ruch „Niepokonani 2012” ma być całkowicie apolityczny i jego celem ma być skuteczna walka o praworządność. Podczas kongresu mają zostać przyjęte postulaty adresowane do najwyższych władz w państwie. Wśród nich znajdą się oczywiste zasady, jak choćby przypomnienie, że prawo nie działa wstecz, czy domniemanie niewinności.

Przedsiębiorcy uruchomili już stronę internetową poświęconą temu projektowi: www.niepokonani2012.pl, na której można znaleźć szczegóły ich inicjatywy.

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.