Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

GDDKiA poinformowała o stanie autostrady A2

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała IAR, że na odcinku C autostrady A2 udało się położyć ostatnią warstwę ścieralną nawierzchni. W związku z tym jest szansa na „przejezdność” tej drogi na czas Euro 2012.

Rzecznik GDDKiA Urszula Nelken powiedziała, że mimo tego sukcesu droga wymaga dalszych prac. Prace na miejscu cały czas trwają, co daje nadzieje na sukces.

Urszula Nelken przypomniała, że przed dopuszczeniem trasy do ruchu należy zainstalować oznakowanie pionowe i poziome, oraz bariery ochronne. Jest to warunek konieczny do spełnienia – podkreśliła. Rzeczniczka GDDKiA poinformowała także, że wszystkie prace na odcinku opuszczonym przez chińskie konsorcjum COVEC powinny się zakończyć do 15 października.

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.