Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Już niebawem poznamy najlepsze pomysły na biznes

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości zapraszają na wielki finał V Konkursu na Biznesplany, organizowanego przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, który odbędzie się w środę 29 kwietnia o godz. 10 w siedzibie Narodowego Banku Polskiego, przy ulicy Świętokrzyskiej w Warszawie w Sali im. W. Grabskiego.

Podczas jubileuszowej gali poznamy autorów najlepszych pomysłów na biznes. Zwycięzca Konkursu otrzyma 10 tysięcy złotych, a także statuetkę „Najlepszy Pomysł na Biznes 2008 roku” z rąk ministra gospodarki oraz „Pakiet usług dla startujących w AIP”. Finałową dziesiątkę, wśród której jest trzech zwycięzców wyłoniła Kapituła, w skład której weszli m.in. Zbigniew Niemczycki, Łukasz Wejchert oraz Michał Lisiecki.

Zasłużonym w dziedzinie promowania i wspierania przedsiębiorczości instytucjom wręczymy  statuetki Lwów Młodego Biznesu.  Otrzymają je Narodowy Bank Polski, Ministerstwo Rozwoju Regionalnego i PKP Intercity.

Przedstawimy również pakiet rozwiązań kryzysowych dla nowopowstałych przedsiębiorstw czyli tzw. startupów, a podczas panelu dyskusyjnego będziemy rozmawiać o sposobach wyjścia z kryzysu.
Partnerem Konkursu na Biznesplany jest Fundacja BRE Banku.

Po konferencji zapraszamy na poczęstunek i wystawę najbardziej innowacyjnych młodych firm sukcesu.
 
Akredytacje dziennikarskie przyjmowane są do dnia 27 kwietnia pod adresem: [email protected]

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.