Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Kapitał na start w innowacje

Jeszcze do 15 kwietnia 2010 r. przyjmowane są zgłoszenia do konkursu „Startery Innowacji”. Pomysły na nowatorski biznes można rejestrować za pośrednictwem portalu KapitalNaStartwInnowacje.pl.

Konkurs „Startery Innowacji” jest jednym z działań w ramach projektu unijnego „Kapitał na start w innowacje – promocja innowacji w środowisku biznesowym i naukowym”, realizowanego przez Miasteczko Multimedialne – Park Technologiczny oraz Stowarzyszenie Klaster Multimediów i Systemów Informacyjnych.

Adresatami programu są:

– młodzi, kreatywni innowatorzy,
– pomysłodawcy indywidualni, osoby fizyczne,
– przedsiębiorcy związani z branżami takimi jak: informatyka, nowe technologie, Internet, telekomunikacja, biotechnologia,
– wszyscy, którzy chcą zamienić swoją wizję w prawdziwy sukces oraz poszukują kapitału na rozpoczęcie lub rozwijanie własnych pasji i innowacyjnych rozwiązań, przekuwając je na realny biznes!.

Zgłoszenia przyjmowane są do 15 kwietnia 2010 r.  Nagrodzonych zostanie 20 autorów najlepszych pomysłów.

Cel konkursu to wyłonienie najlepszych nowatorskich pomysłów oraz zapewnienie ich autorom wiedzy na start, czyli pełnego wsparcia merytorycznego podczas przygotowania do procesu inwestycyjnego, a następnie zaaranżowanie kontaktów z aniołami biznesu, potencjalnymi inwestorami, funduszami venture capital.

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.