Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Minister finansów policzy, ile będą kosztować propozycje Kaczyńskiego

Minister finansów Jacek Rostowski przedstawi dziś wyliczenia kosztów propozycji budżetowych, które zaprezentował w niedzielę Jarosław Kaczyński. Premier Donald Tusk zapowiedział, że analiza propozycji PiS-u będzie krytyczna.

W niedzielę prezes Kaczyński zapowiedział, że jego partia przechodzi do ofensywy, której celem jest przygotowanie alternatywy dla rządów PO. Jarosław Kaczyński przedstawił 10-letni plan walki z bezrobociem oraz program wsparcia dla rodzin, poprzez zwiększenie ulgi prorodzinnej.

Zaproponował też wprowadzenie ulgi na zakup podręczników oraz ustanowienie „karty rodziny wielodzietnej”, która uprawniałaby do zniżek. W sprawie emerytur, Prawo i Sprawiedliwość chce dać obywatelom wybór, czy pracują do 67. roku życia, czy wedle starych zasad – do 65. (mężczyźni) lub 60. (kobiety). Kaczyński chce również referendum w sprawie przyszłości OFE.

IAR

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.