Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Office w pakiecie oraz 300 zł w kieszeni. Tak banki kuszą przedsiębiorców

Licencja Office 365 Business lub 300 zł mniej za prowadzenie konta – tak w maju kuszą banki przedsiębiorców.

W maju przedsiębiorcy mogą skorzystać z dwóch nowych promocji. mBank przygotował darmową roczną licencję Office 365 Business, natomiast klienci Banku Zachodniego WBK mogą zaoszczędzić 300 zł na prowadzeniu konta firmowego.

Maj nie przyniósł większych zmian w ofercie promocji w rachunkach bieżących skierowanych do przedsiębiorców. Na horyzoncie pojawiły się jedynie dwie nowe oferty przygotowane przez mBank oraz Ban Zachodni WBK. Natomiast z końcem kwietnia klienci pożegnali akcję BIZnest Konto – paliwo dla Twojego biznesu w Nest Banku oraz program rekomendacyjny Credit Agricole – Polecaj konta firmowe.

Właściciele własnego biznesu, który nie skorzystali z promocji Alior Banku „1500 zł dla firm”, w dalszym ciągu zakładając rachunek mają możliwość zarobienia nawet 1500 zł premii, która jest wypłacana po 125 zł przez 12 kolejnych miesięcy. Warunkiem jaki stawia bank przed klientami jest aktywne korzystanie z konta, co oznacza konieczność wykonania wskazanych w regulaminie promocji operacji m.in. przelew do ZUS/US, płatność kartą, utrzymanie średniomiesięcznego salda na rachunku. W maju zostały również podtrzymane promocje w Idea Bank – „Premiowanie za bankowanie” oraz Konta Branżowego z 10% zwrotem. Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na założenie rachunku FIRMA TO JA mogą zgarnąć 600 zł premii w ciągu roku, natomiast otwierając Konto Branżowe mają możliwość otrzymania 10% zwrotu za zakupy kartą.

Banki potrzymały również promocje skierowane do przedsiębiorców, którzy posługują się terminalami płatniczymi. Między innymi Credit Agricole daje możliwość skorzystania z akcji „Terminal POS z premią”. Właściciele własnego biznesu, którzy spełnią warunki promocji mogą liczyć na darmowe prowadzenie konta firmowego w wybranym pakiecie przez 12 miesięcy oraz na premię miesięczną w wysokości do 50 zł. Klienci mBanku natomiast, którzy posiadają działalność związaną z handlem detalicznym, fryzjerstwem, usługami kosmetycznymi oraz z poprawą kondycji fizycznej otrzymają zwrot w wysokości 250 zł, pod warunkiem wykonania przelewu do ZUS na kwotę min. 250 zł w okresie 30 dni od założenia rachunku oraz zakupu terminala płatniczego mPOS lub POS, za pośrednictwem którego przyjmą wpłat w wysokości min. 300 zł.

Innym bankiem, który posiada w swojej ofercie promocje terminali płatniczych POS jest BGŻ BNP Paribas. Jednak w maju bank postanowił nieco ją zmodyfikować. Klienci nie są już zwolnieni z opłaty za ich najem, jak było do tej pory. Obecnie opłata z 0 zł podskoczyła do 9 zł. Również PKO BP potrzymał akcje terminali płatniczych POS, oferując ich najem dla nowych firm za 0 zł przez 12 miesięcy.

Więcej promocji zajdziecie na Bankier.pl

Katarzyna Rostkowska

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
Firma 8 cze 2017 (14:02)

Szczegółowo promocję zostały prześwietlone w tym rankingu kont bankowych dla firm:
http://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-firmowych/