Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Weź udzial w konkursie na najlepszy biznesplan

Do 22 listopada można przesyłać biznesplany na VI edycję, najwiekszego, ogólnopolskiego Konkursu na Biznesplany. Inicjatywy, której celem jest wprowadzenie nowej jakości w kreowaniu przedsiębiorczości w Polsce poprzez zaoferowanie młodym ludziom, chcącym założyć własną firmę, kompletnego wachlarza narzędzi potrzebnych do realizacji własnych marzeń.

Konkurs kierowany jest do młodych osób do 30 roku życia, które chcą rozpocząć działalność gospodarczą, a w szczególności do studentów, jako do osób o największym potencjale wiedzy, kreatywności i innowacji, który odpowiednio zagospodarowany może stać się w przyszłości dominującym czynnikiem wpływającym na rozwój gospodarczy naszego kraju.

Aby wziąć udział w Konkursie należy spisać swój pomysł na biznes wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie www.biznesplany.pl. Nadesłane prace poddane będą ocenie formalnej i dwustopniowej ocenie merytorycznej. Oceny formalnej dokonują eksperci Fundacji AIP. Natomiast ocena merytoryczna dotyczy następujących elementów:

– Innowacyjne podejście do biznesu
– Realność realizacji projektu
– Adekwatność kosztów do rzeczywistości
– Szansa na sukces
– Perspektywy rozwoju

Po zebraniu wszystkich prac każdy inkubator typuje najlepsze biznesplany, mające największe szanse na sukces. Następnie są one przekazywane do centrali AIP, gdzie następuje pierwsza selekcja na podstawie której wybieranych jest kilkadziesiąt najlepszych prac. Kolejnej i ostatecznej oceny pracy dokonuje Kapituła Konkursu, która wyłania laureatów.

– Przykładowy biznes plan

– Wszystko pisaniu dobrego biznesplanu

W efekcie Konkursu 100 osób – autorów najlepszych biznesplanów rozpoczyna realizację swoich wymarzonych pomysłów, zakładając firmy w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości. Ponadto autorzy najlepszych biznesplanów otrzymają atrakcyjne nagrody:

Nagroda główna:
– Pakiet usług dla startujących w AIP
– Tytuł „Pomysł na Biznes Roku 2009” oraz statuetka

– 10 000 złotych

Drugie miejsce:

– 5 000 złotych

Trzecie miejsce:

– 3 000 złotych

Więcej na stronie Biznesplany.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.