Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Załóż firmę z programem „Pierwszy biznes”

Skończyłeś studia i nie wiesz co dalej? A może warto spróbować swoich sił w biznesie? O założeniu firmy po studiach warto pomyśleć tym bardziej, że coraz więcej jest programów skierowanych właśnie do absolwentów wyższych uczelni. Jeden z nich to program „Pierwszy biznes” dzięki któremu na własny biznes można uzyskać nawet 40 tys. zł.

 

Na założenie firmy po studiach decyduje się coraz więcej młodych ludzi. Początkujący przedsiębiorcy biorą sprawy w swoje ręce nie czekając na ciepłe posady na etacie. Z badań Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości wynika, że aż 60 procent studentów IV i V roku chce założyć własną firmę. Połowa studentów (50,2 proc.) uważa, że po ukończeniu wybranych studiów będzie gotowa do prowadzenia własnej firmy, natomiast co trzecia osoba uważa, że nie będzie wystarczająco przygotowana do biznesu.

– Jak studenci robią biznes

– Najbogatszy student na ziemi

– Studenci znaleźli pomysł na biznes

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
kuba 24 wrz 2009 (17:50)

Czy jest jakis program dla mlodych ktory finansuje w jakims stopniu kupno nieruchomosci np pawilonu handlowego - koszt okolo 60tys ?