Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Zdobądź 22 tys. zł i szkolenie w konkursie na biznes plan

Masz dobry pomysł na biznes, brakuje Ci 22 tys. złotych i szkoleń? Weź udział w Konkursie na Biznesplany w województwie łódzkim i zdobądź środki oraz wsparcie w prowadzeniu firmy.

W projekcie może wziąć udział każda młoda osoba do 25. Roku życia, która jest zameldowana w województwie łódzkim i ma pomysł na biznes. Projekt Załóż firmę z AIP w województwie łódzkim współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego pozwala otoczyć opieką pomysły biznesowe, wspomóc ich realizację.

Chcemy dać szansę młodym ludziom włączenia się do świata biznesu, rozwijać w nich przedsiębiorczość. Wyznaczyliśmy ścieżkę kariery przyszłego przedsiębiorcy. Zaczynamy małymi krokami. Najpierw czekamy na pomysły biznesowe pod adresem www.lodz.biznesplany.pl. Jeśli pomysł ma szansę realizacji – kwalifikujemy go do dalszego etapu, gdzie przyszłego przedsiębiorcę czekają szkolenia i warsztaty, dające wiedzę na temat zakładania i funkcjonowania firmy.

Następnie w ramach Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości stwarzamy szansę bezstresowego przetestowania swojego pomysłu. Uczestnicy projektu zakładają firmy w ramach AIP, które zapewniają im osobowość prawną, zaplecze techniczne oraz indywidualne doradztwo w zakresie prowadzenia działalności, bez ponoszenia ryzyka, które jest z tym związane.

Dopiero przygotowani merytorycznie i praktycznie młodzi przedsiębiorcy otrzymują dotację finansową w wysokości do 22 000 zł, wsparcie pomostowe w wysokości 800zł/miesiąc oraz doradczementora, coacha, prawnika przez pierwsze 12 miesięcy działania firmy. Więcej o projekcie na www.lodz.biznesplany.pl

– Jak zdobyć pieniądze na własną firmę

– Nawet 40 tys. zł na własny biznes

– Poszukaj swojego anioła biznesu

– Jak zdobyć kapitał od inwestora

– Zobądź kapitał na własny e-biznes

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
Roberto 12 maj 2009 (15:21)

jest też poznan.biznesplany.pl