Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

ZUS zaprasza na Tydzień Przedsiębiorcy

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza na Tydzień Przedsiębiorcy. Ogólnopolska akcja informacyjna odbędzie się pod hasłem „ZUS dla Biznesu”.

Dla zainteresowanych przygotowaliśmy specjalne bezpłatne szkolenia – mówi rzeczniczka prasowa nowosądeckiego oddziału ZUS, Anna Mieczkowska. Dla nowych klientów przygotowano najważniejsze informacje, które są niezbędne przy rozpoczynaniu i prowadzeniu własnej firmy. Natomiast przedsiębiorcy już działający na rynku dowiedzą się więcej o roli, jaką odgrywa jakość danych przekazywanych przez nich do Zakładu oraz jaki ma to wpływ na stan rozliczeń opłacanych składek. „Nasi klienci będą mogli zasięgnąć porad z zakresu ubezpieczeń społecznych oraz spotkać się z ekspertami, między innymi z Sądeckiego Urzędu Pracy, Nowosądeckiego Inkubatora Przedsiębiorczości, Małopolskiej Agencja Rozwoju Regionalnego SA., Państwowej Inspekcji Pracy, Urzędu Skarbowego, Nowosądeckiej Izby Gospodarczej oraz z przedstawicielami Urzędu Marszałkowskiego – Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Nowym Sączu” – dodaje Anna Mieczkowska.

Szczegółowy plan szkoleń znajduje się na stronie www.zus.pl, w zakładce „kalendarium”. Akcja potrwa do piątku.

Informacyjna Agencja Radiowa (IAR)/Monika Chrobak/dabr

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.