Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Co wiesz o ZUS-ie? [Quiz MamBiznes.pl]

ZUS to instytucja, która wzbudza szczególne emocje wśród osób prowadzących własny biznes. Trzyliterowy skrót przypomina o sobie co miesiąc w momencie wykonywania przelewu składek. Oprócz kwoty znikającej z firmowego konta warto sprawdzić co tak na prawdę wiemy o tej instytucji. Portal MamBiznes.pl przygotował QUIZ, który sprawdzi Twoją wiedzę na temat ZUS-u. 

 

ZUS jest zmorą, która odstrasza od zakładania biznesu. Taki wniosek płynie z ankiety przeprowadzonej wśród użytkowników portalu MamBiznes.pl, gdzie taką opcję zaznaczyło ponad 28 proc. przedsiębiorców. Jednak ta bardzo nielubiana instytucja w Polsce, spełnia bardzo ważne zadanie.

Wiesz ile przedsiębiorca płaci składek na każdego swojego pracownika czy też kiedy przysługują mu ulgi? Sprawdź już teraz co wiesz o ZUS-ie!

Jeśli nie widzisz okna z pytaniami poniżej kliknij tutaj.

Take Our Survey

 

_polldaddy.push( { type: "iframe", auto: "1", domain: "bankier.polldaddy.com/s/", id: "zus-mambiznes", placeholder: "pd_1529934027" } );

(function(d,c,j){if(!document.getElementById(j)){var pd=d.createElement(c),s;pd.id=j;pd.src=('https:'==document.location.protocol)?'https://polldaddy.com/survey.js':'http://i0.poll.fm/survey.js';s=document.getElementsByTagName(c)[0];s.parentNode.insertBefore(pd,s);}}(document,'script','pd-embed'));

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.