Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

AI FORCE 1 Sp. z o. o.

Opis projektu: Rozwijamy projekt pn. „My Social Seller” (MSS), który jest innowacyjnym systemem wspomagający sprzedaż produktów i usług na portalu społecznościowym typu: Facebook. MSS składa się z modułu oferty i chatbota. Bot komunikuje się z użytkownikami przez Messenger. MSS składa się 2 chatbotów, z których pierwszy pomaga sprzedawcy zamieścić ofertę, a drugi obsługuje sprzedaż oferty. W projekcie MSS wykorzystujemy sztuczną inteligencję (AI), system rozpoznawania emocji, a także w przyszłości chcemy wprowadzić system rozpoznawania obrazu.
Obecnie sprzedajemy nasze rozwiązanie. W ofercie mamy system abonamentowy, ale również realizujemy oferty dedykowane do konkretnych potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Branża / kategoria: commerce, informatyka, inne

Rok powstania: 2016

Skąd pomysł: Pomysł narodził się w 2016 r. Zdecydowaliśmy się wziąć udział w programie Platformy Startowe, który był koordynowany przez Kielecki Park Technologiczny. Następnie wzięliśmy udział w Startup Weekend Kielce, podczas którego zajęliśmy 2. miejsce z naszym pomysłem. Przeszliśmy proces inkubacji i opracowaliśmy MVP. Po pozytywnej rekomendacji otrzymanej podczas DemoDay, złożyliśmy wniosek o dofinansowanie projektu w ramach poddziałania 1.1.2 Rozwój Startupów w Polsce Wschodniej. W obecnej chwili posiadamy dofinansowanie z PARP. Rozwijamy projekt MSS i posiadamy już pierwsze sprzedaże naszej usługi.

Dla kogo: Klienci:
– osoby, które chcą sprzedawać swoje produkty i usługi za pomocą Messengera (nie mają sklepu internetowego lub po prostu chcą rozwinąć nowy kanał dystrybucji)
– firmy, które poszukują nowego kanału dystrybucji, chcą pozyskać nowych klientów poprzez oferowanie im produktów i usług na Messenngerze
– firmy, które zajmują się obsługą klientów (call, center, fin-tech, działy helpdesk)

Finansowanie: dotacja z UE

Model biznesowy: abonament, sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Rafał Sadłowski- Pomysłodawca
Rola w zespole: CEO/CTO, rozwijanie całości produktu na linii wizja produktu -rynek – zespół, koordynacja pracy spółki, zarządzanie.
Doświadczenie i kompetencje: właściciel CoSurfing.net oraz WebLive Systems, ponad 10-letnie doświadczenie w branży IT, posiada doświadczenie w zarządzaniu zespołem, laureat w konkursie E-point Sp. z o. o. za pracę dyplomową z zakresu rozwiązań internetowych
realizowanych w technologii JAVA, prelegent podczas m.in. KielceCom, 4Developers, współautor książek „Biblia e-biznesu cz. I i II”.

Małgorzata Sadłowska- Pomysłodawca
Rola w zespole: Członek Zarządu odpowiedzialny za sprawy organizacyjno-administracyjne zarządzanie kadrami, planowanie ścieżek
rozwoju.
Skończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie-
Wydział Matematyczno- Fizyczno- Techniczny, kierunek: Technologie elektronicznego przetwarzania informacji, specjalność: programy użytkowe.
Doświadczenie i kompetencje: posiada bogate doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów zdobyte w poprzednich miejscach pracy (PeKaO S.A., AIG Bank), pracownik uczelni wyższej, gdzie jest odpowiedzialna m.in. za koordynowanie i przygotowanie raportu akredytacji
instytucjonalnej oraz raportu oceny parametrycznej jednostek naukowych dla Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, sporządzanie umów cywilnoprawnych itp.

Konkurencja: Nasza konkurencja to:
InteliWise
Chatfuel

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: Naszym celem jest:
– dalszy rozwój sytemu My Social Seller o nowe technologie,
– pozyskanie nowych klientów z branży np. nieruchomości, fin-tech itp.
– zwiększenie zatrudnienia w firmie.

Zespół: 2-5 pracowników

Lokalizacja: Kielce (świętokrzyskie)

AI FORCE 1 Sp. z o. o.

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.