Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Asap Technologies – platforma łącząca przewoźników z załadowcami

Opis projektu: Asap to bezpłatna i łatwa w obsłudze platforma, która łączy przewoźników z załadowcami. Dzięki nam można uzyskać natychmiastowe wyceny w czasie rzeczywistym i zarezerwować transport dla swojej firmy w kilka sekund online. Produkt właśnie wprowadzamy na rynek i testujemy.

Branża / kategoria: turystyka

Rok powstania: 2018

Skąd pomysł: Z potrzeby i braku takiego rozwiązania na rynku, jaką zauważył nasz CEO

Dla kogo: Z jednej strony firmy transportowe, a z drugiej firmy, które wysyłają dużą ilość gabarytowych przesyłek.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: inne

Pomysłodawcy projektu: Twórcy projektu to osoby zaangażowane w liczne biznesy, które z sukcesami prowadzą. Mamy doświadczenie w developmencie, sprzedaży, marketingu i prowadzeniu startupów.

Konkurencja: everoad, instafreight

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: Wysyłać 1000 załadunków miesięcznie

Zespół: 2-5 pracowników

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

Asap Technologies

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.