Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Ausprit.com – minimalistyczna, kobieca biżuteria

Opis projektu: Biżuteria marki Ausprit charakteryzuje się minimalizmem, subtelnością i kobiecością. Nasze produkty są wykonane ze szlachetnych materiałów – głównie srebra pozłacanego lub rodowanego oraz złota, czy pereł naturalnych. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę o nowe wzory. Na naszej stronie znajdą Państwo również produkty marki Gaura Pearls, pochodzącej z Estonii i specjalizującej się w sprzedaży biżuterii wykonanej z pereł naturalnych, słodkowodnych. W sprzedaży biżuterii stawiamy przede wszystkim na estetykę, cenę adekwatną do jakości oraz dobry customer experience m.in. poprzez dołączanie do każdego zamówienia eleganckich opakowań na biżuterię z logiem naszej firmy. Obecnie jesteśmy na etapie wzmożonych działań marketingowych, planowania przyszłych kolekcji oraz dodawania funkcjonalności do naszej strony internetowej. Nieustannie staramy się również rozwijać. Po zdobyciu fachu w ręku zamierzamy również wystartować z kolekcją Hand made.

Branża / kategoria: moda

Rok powstania: 2021

Skąd pomysł: Lubimy otaczać się ładnymi przedmiotami. Interesuje nas również moda. Chcieliśmy stworzyć markę i sklep internetowy z produktami, które sami chętnie byśmy nosili czy kupowali jako podarunki dla wyjątkowych kobiet w naszym życiu.

Dla kogo: Naszym docelowym klientem są kobiety, ceniące dobrą jakość materiałów oraz piękne, minimalistyczne wzornictwo. Grono naszych odbiorców poszerzają również panowie, którzy dokonują zakupów w naszym sklepie internetowym, aby sprawić prezenty dla swoich mam, żon, czy partnerek.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Twórcami projektu jest młode małżeństwo z pasją do ładnych rzeczy. Kasia jako grafik zaprojektowała m.in. logo, opakowania, stronę internetową, jest odpowiedzialna za kontakt z klientem oraz prowadzi social media. Mateusz jako analityk finansowy czuwa nad logistyką i budżetem. Razem szukamy dostawców i dopracowujemy nowe kolekcje.

Konkurencja: Sklepy internetowe, sprzedające biżuterię srebrną w tym pozłacaną.

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Rozwój funkcjonalności na naszej stronie internetowej, pozyskanie bazy zadowolonych klientów, wprowadzenie nowych kolekcji.

Zespół: 1 pracownik

Lokalizacja: Poznań (wielkopolskie)

Ausprit.com – minimalistyczna, kobieca biżuteria

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.