Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Bitcoin Flip trading game

Opis projektu: Bitcoin Flip jest w 101% realistyczną i zabawną grą tradingową na rynku Kryptowalut dla Początkujących!
Bitcoin Flip gra tradingowa jest grą symulacyjną w czasie rzeczywistym, bez ryzyka, która pozwala użytkownikom handlować najpopularniejszymi 18-ma kryptowalutami bez realnego wkładu pieniężnego. Aplikacja stwarza ekscytujące i zabawne doświadczenia handlowe dzięki interesującemu wyglądowi i łatwości użycia. Każdy nowy użytkownik, zaczynając swoją przygodę z tradingiem kryptowalutami, otrzymuje darmowe $5000 jako początkowy kapitał. Aplikacja pomaga początkującym wypracować ich unikalną strategię tradingową, która jest kluczem do skutecznego handlu. Owa strategia może być zastosowana do symulatora tradingu kryptowalutami i sprawdzona w nim.
Najbardziej ekscytującą właściwością aplikacji jest tablica wyników. Każdy użytkownik może połączyć swoje konto na Facebooku z aplikacją i rywalizować ze znajomymi, innymi użytkownikami w kraju lub na całym świecie. Nic nie motywuje bardziej niż rywalizacja z innymi.
Gdy początkujący użytkownik, gotowy jest zrobić krok na przód, aplikacja oferuje możliwość rozpoczęcia tradingu na prawdziwych rynkach kryptowalut. W tym przypadku, aplikacja pokazuje listę najpopularniejszych pośredników, którzy mogą być wykorzystani do zainwestowania prawdziwych pieniędzy. Lista ta zawiera pośredników takich jak Etoro, Plus500 oraz EasyMarket.
Handel w czasie rzeczywistym: Bitcoin BTC, Ethereum ETH, Litecoin LTC, Dashcoin DASH and Ripple XRP, Monero, Stellar, IOTA, Bitcoin Cash, Cardano, NEM, NEO, NANO, ZCASH, Tron, Vechain, STEEM & DodgeCoin

Aplikacja dostępna jest już do pobrania w sklepach z dostępnymi aplikacjami!

Branża / kategoria: gry i rozrywka

Rok powstania: 2017

Skąd pomysł: Jesteśmy dwójką krypto entuzjastów, którzy nie tak dawno byli jeszcze początkującymi traderami. Nie przepadamy za książkami czy wiedzą teoretyczną, wolimy się uczyć w praktyce zdobywając doświadczenie. Na początku, było bardzo wiele informacji na temat handlu kryptowalutami, ale dla nas było to nudne i czysto teoretyczne podejście, więc zdecydowaliśmy się stworzyć interaktywną grę symulacyjną do tradingu kryptowalutami dla takich osób jak my. Jak się okazało, jest nas wiele! W ten sposób, w ciepły październikowy dzień 2017 roku, powstała gra tradingowa Bitcoin Flip. Aplikacja jest naszą dumą i powodem do radości.

Dla kogo: Aplikacja została stworzona dla osób zainteresowanych tradingiem. Może być używana zarówno przez profesjonalistów, jak i początkujących, ponieważ jej funkcjonalność i łatwy w obsłudze interfejs generują przyjemne doświadczenia dla wszystkich.

Finansowanie: inne

Model biznesowy: inne

Pomysłodawcy projektu: Nazywamy się Laura i Rolands, jesteśmy studentami. Bitcoin Flip gra tradingowa jest naszym pierwszym dużym projektem, który pochłania sporo naszego czasu, zdarza się nam spotkać na drodze do osiągnięcia celu różne przeszkody, ale traktujemy to jako okazje do nauki i zdobywania doświadczenia.

Konkurencja: Rywalami byli by Crypto King oraz Bitcoin Hero.

Rynki: globalny

Najbliższe cele: Naszym celem jest stworzenie aplikacji dla kryptowalut, którą ludzie by wybierali ze względu na zabawę oraz dogodne właściwości.

Zespół: 2-5 pracowników

Lokalizacja: Zamość (lubelskie)

Bitcoin Flip Trading game

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.