Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Bulk-SMS.io

Opis projektu: Bulk-SMS.io to innowacyjne podejście do komunikacji SMS z klientami.
Portal wraz z aplikacją na Androida stanowi kompleksowe narzędzie do zaawansowanej wysyłki wiadomości. Nie musisz uzupełniać kontaktów ręcznie – zaimportuj je z pliku lub telefonu. Dzięki przejrzystemu API możesz połączyć swój sklep, CRM, ERP lub dowolny system z naszą usługą. Wykorzystaj potencjał komunikacji SMS. Wysyłaj klientom powiadomienia, podziękowania, przypomnienia lub wiadomości o dowolnej treści!
Nie masz własnego systemu? Nic nie szkodzi. Sprawdź nasz rozbudowany panel WWW, który umożliwia zaawansowane zarządzanie wiadomościami SMS, planowanie wysyłki, a nawet utworzenie subkont dla pracowników!

Branża / kategoria: commerce, informatyka, marketing

Rok powstania: 2018

Skąd pomysł: Pomysł zrodził się w wyniku potrzeby znalezienia taniego i efektywnego sposoby wysyłki wiadomości SMS. Darmowe aplikacje były często bardzo niestabilne lub porzucone przez deweloperów. Brakowało im podstawowych funkcji takich jak np. import kontaktów. Płatne rozwiązania przy większym wolumenie wysyłki niestety generowały ogromne koszty.
Zamiana telefonu w bramkę z SMS z rozbudowanym panelem zarządzania WWW przypadła do gustu lokalnym firmom szukającym prostego i taniego sposobu na wysyłkę wiadomości do klientów. Był to dla nas impuls do rozbudowy platformy i rozpoczęciu ekspansji na kolejne rynki.

Dla kogo: Małe, średnie i duże firmy szukające efektywnego i taniego sposobu na skuteczną komunikację SMS ze swoimi klientami. Wśród klientów znajdują się także osoby prywatne.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: abonament

Pomysłodawcy projektu: W chwili obecnej projekt realizowany jest przez małą grupę zaangażowanych osób z pasją. Doświadczenie zawodowe zdobywaliśmy pracując na różnych stanowiskach w małych i dużych firmach oraz jako freelancerzy. Stawiamy przede wszystkim na jakość!

Konkurencja: Istnieje kilka podobnych serwisów oferujących zamianę telefonu w bramkę SMS.
Naszą przewagą jest innowacyjne podejście do sposobu zarządzania wiadomościami SMS oraz stabilność. Nie oferujemy tylko możliwości wysyłki wiadomości ale także możliwość planowania, odczytywania oraz prowadzenia kampanii SMS. Dostarczamy rozwiązanie, które ma wszystkie najważniejsze funkcje potrzebne do owocnej komunikacji z klientami.

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: Kluczowe cele, jakie sobie postawiliśmy to zbudowanie świadomości marki oraz udoskonalenie oferowanego produktu. Na bieżąco klienci zgłaszają nam swoje propozycje oraz uwagi. Nigdy ich nie ignorujemy, zawsze staramy się spełnić oczekiwania i wprowadzać kolejne przydatne funkcje. Istotne jest dla nas także dotarcie do nowych odbiorców.

Zespół: 2-5 pracowników

Lokalizacja: Przystajń (śląskie)

Bulk-SMS.io – Zamień swój telefon z Androidem w bramkę SMS!

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.