Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Calamari

Opis projektu: Elektroniczna ewidencja czasu pracy oraz urlopy online to w skrócie Calamari. Na obecnym etapie produkt jest wykorzysytywany przez ponad 1000 organizacji na całym świecie. Planujemy rozbudowę Calamari o nowe moduły takie jak „Core HR”, „Praca zmianowa”.

Branża / kategoria: informatyka

Rok powstania: 2014

Skąd pomysł: Dostrzegaliśmy lukę na rynku produktów do zarządzania personelem. Chodzi o rozwiązania online, które w łatwy sposób można zintegrować z pakietem biurowym wykorzystywanym przez pracowników, w taki sposób aby informacja o obecności lub nieobecnościach była zawsze pod ręką dla odpowiednich osób.

Dla kogo: Małe i średnie przedsiębiorstwa z całego świata.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: abonament

Pomysłodawcy projektu: Calamari zostało założone przez 3 współzałożycieli. Idea wykiełkowała w czasie kiedy razemy studiowali informatykę.

Konkurencja: Mamy spore grono konkurentów między innymi Zenefits, czy TSheets.

Rynki: globalny

Najbliższe cele: Rozbudowa Calamari o nowe moduły oraz skalowanie biznesu na nowe rynki.

Zespół: 10-15 pracowników

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

Calamari

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.