Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Calligraphly

Opis projektu: Pomagamy markom i ludziom je tworzącym wyróżnić się, zwrócić uwagę i oczarować klientów w niepowtarzalny sposób. Piszemy, adresujemy i wysyłamy odręczne listy, strony i kartki okolicznościowe – prawdziwym piórem, świeżym atramentem. Pozwalamy nawiązać nową, unikalną więź z klientem lub zadbać o tę już istniejącą.

Posiadając gotową część technologiczną pozyskujemy pierwszych klientów.

Branża / kategoria: commerce, marketing

Rok powstania: 2021

Skąd pomysł: Dzięki technologii wracamy do świata offline, łącząc tradycję z nowoczesnością. Wychodzimy naprzeciw spadającej otwieralności kampanii mailowych i masowości przekazu w social mediach. Wysyłamy fizyczną korespondencję, pocztą tradycyjną. Na szeroką skalę lecz spersonalizowaną.

Dla kogo: Firmy chcący zaoferować efekt WOW w ramach swojej obsługi klienta lub procesu sprzedażowego.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Projekt to spin-off spółki BespokeChat, gdzie stawiamy na rozwijanie spersonalizowanej komunikacji z klientem. Personalizacja komunikacji w formie listów pisanych odręcznym charakterem stanowi rozszerzenie idei świadczenia najwyższej klasy obsługi klienta.

Konkurencja: Handwrytten, Pensaki, SimplyNoted, IgnitePost

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Rozbudowanie bazy klientów na rynku polskim.

Zespół: 2-5 pracowników

Lokalizacja: Wrocław (dolnośląskie)

Calligraphly

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
Juli_a 9 lip 2023 (23:59)

Mam na imię Julia i reprezentuję firmę finansową CapitalKo w Polsce.
Finansujemy małe i średnie przedsiębiorstwa w Polsce w formie pożyczek i inwestycji na rozwój firmy oraz pomagamy firmom szybciej się rozwijać i skalować. Jesteśmy gotowi udzielać pożyczek firmom na okresy od 3 do 18 miesięcy w kwotach od 3 000 EUR do 300 000 EUR. Nasza oferta jest bardzo korzystna w porównaniu z innymi ofertami rynkowymi, ponieważ udzielamy decyzję kredytową w ciągu kilku godzin, a czasami nawet w ciągu kilku minut i nasz proces aplikacyjny jest bardzo łatwy i prosty w porównaniu na przykład z procesem aplikacyjnym w banku.

Dzięki dodatkowemu finansowaniu małe i średnie firmy będą mogły kupować zapasy i towary, rozszerzać kampanie marketingowe, zatrudniać nowych pracowników, otwierać nowe przedstawicielstwa i realizować wiele innych pomysłów biznesowych.

Wszystkie informacje [email protected]