Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Chatschool – platforma do nauki mówienia po angielsku

Opis projektu: Chatschool jest platformą, na której możesz nauczyć się mówić po angielsku. Udostępniamy profile zweryfikowanych lektorów oraz native speakerów z całego świata, z którymi studenci umawiają się na konwersacyjne zajęcia online.

Jesteśmy aktualnie na etapie skalowania działań marketingowych oraz ulepszania produktu (platformy oraz standardów zajęć).

Branża / kategoria: edukacja

Rok powstania: 2018

Skąd pomysł: Pomysł narodził się z osobistej potrzeby.

Założyciel Chatschool Marcin uczył się przez wiele lat j. angielskiego w szkole oraz na prywatnych korepetycjach.

Okazało się po liceum, że zna gramatykę angielską na dobrym poziomie, ale brak mu płynności językowej podczas konwersacji. Znalazł świetnego lektora, który nauczył go mówienia po angielsku.

Płynność językowa nie jest rezultatem wielu odrobionych ćwiczeń gramatycznych, czy napisanych wypracowań. Jest to praca przede wszystkim nad realnymi konwersacjami w języku angielskim. Niby oczywiste, ale nie dla wszystkich nauczycieli w Polsce.

Tak powstało Chatschool. Centrum nauki mówienia po angielsku.

Dla kogo: Są to osoby dorosłe. Zapisują się do nas klienci indywidualni oraz biznesowi.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Założycielem Chatschool jest Marcin. Absolwent studiów stacjonarnych Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Finanse i Rachunkowość. Prowadzi firmy od 2013. Doświadczenie biznesowe zdobywał w międzynarodowej korporacji PwC w dziale doradztwa biznesowego oraz pełnił funkcję dyrektora zarządzającego w zagranicznym startupie w dziedzinie share economy (platforma do zamawiania usług sprzątania na żądanie). Aktualnie zarządza platfomą angielskiego Chatschool.pl.

Konkurencja: Naszą konkurencją są liczne szkoły językowe oraz prywatni korepetytorzy np. z portalu E-korepetycje.net.

Wyróżniamy się na tle innych, ponieważ:
1. Zajęcia indywidualne online można mieć z jednym stałym lub wieloma lektorami
2. Lektorzy są dostępni codziennie 07:00-22:00
3. Dajemy dostęp do polskich lektorów i native speakerów z całego świata

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Mamy 3 cele na 2022-2023:
1. Dokończenie głównych prac nad konwersacyjną platformą (zajęcia grupowe, system ocen itp.)
2. Skalowanie wydatków marketingowych
3. Poszerzanie bazy materiałów dydaktycznych na platformie

Zespół: 10-15 pracowników

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

Chatschool – platforma do nauki mówienia po angielsku

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
Juli_a 9 lip 2023 (23:20)

Mam na imię Julia i reprezentuję firmę finansową CapitalKo w Polsce.
Finansujemy małe i średnie przedsiębiorstwa w Polsce w formie pożyczek i inwestycji na rozwój firmy oraz pomagamy firmom szybciej się rozwijać i skalować. Jesteśmy gotowi udzielać pożyczek firmom na okresy od 3 do 18 miesięcy w kwotach od 3 000 EUR do 300 000 EUR. Nasza oferta jest bardzo korzystna w porównaniu z innymi ofertami rynkowymi, ponieważ udzielamy decyzję kredytową w ciągu kilku godzin, a czasami nawet w ciągu kilku minut i nasz proces aplikacyjny jest bardzo łatwy i prosty w porównaniu na przykład z procesem aplikacyjnym w banku.

Dzięki dodatkowemu finansowaniu małe i średnie firmy będą mogły kupować zapasy i towary, rozszerzać kampanie marketingowe, zatrudniać nowych pracowników, otwierać nowe przedstawicielstwa i realizować wiele innych pomysłów biznesowych.

Wszystkie informacje [email protected]