Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Czynaczas.pl – komunikacja miejska na mapie na żywo

Opis projektu: Czynaczas.pl to aplikacja webowa wyświetlająca pojazdy komunikacji miejskiej na żywo, dzięki sygnałowi GPS, na mapie wielu miast Polski. Aplikacja przy wykorzystaniu własnych algorytmów, oferuje również wirtualne tablice przystankowe z najbliższymi odjazdami autobusów czy tramwajów, z uwzględnieniem opóźnień lub przyjazdów przed czasem. Do aplikacji dodawane są też niestandardowe środki transportu takie jak darmowe promy przez Wisłę w Warszawie, czy kolejka wąskotorowa Maltanka w Poznaniu.

Obecnie do projektu dodawana jest obsługa kolejnych miast Polski.

Branża / kategoria: inne, life style, turystyka

Rok powstania: 2019

Skąd pomysł: Autobus często przyjeżdżający 2-3min przed czasem, powodował frustrację. Pomysł na Czynaczas.pl narodził się z potrzeby monitorowania pozycji autobusu, aby oszacować czy przyjedzie przed czasem czy na czas.

Dla kogo: Docelowym klientem są osoby podróżujące komunikacją miejską.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: reklama

Pomysłodawcy projektu: Marcin Bittel – https://www.linkedin.com/in/marcinbittel/

Konkurencja: Jakdojade, Google Maps (Google Transit).

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Wdrożenie aplikacji w stolicach województw w Polsce.

Zespół: 1 pracownik

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

Czynaczas.pl – komunikacja miejska na mapie na żywo

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
Juli_a 9 lip 2023 (23:46)

Mam na imię Julia i reprezentuję firmę finansową CapitalKo w Polsce.
Finansujemy małe i średnie przedsiębiorstwa w Polsce w formie pożyczek i inwestycji na rozwój firmy oraz pomagamy firmom szybciej się rozwijać i skalować. Jesteśmy gotowi udzielać pożyczek firmom na okresy od 3 do 18 miesięcy w kwotach od 3 000 EUR do 300 000 EUR. Nasza oferta jest bardzo korzystna w porównaniu z innymi ofertami rynkowymi, ponieważ udzielamy decyzję kredytową w ciągu kilku godzin, a czasami nawet w ciągu kilku minut i nasz proces aplikacyjny jest bardzo łatwy i prosty w porównaniu na przykład z procesem aplikacyjnym w banku.

Dzięki dodatkowemu finansowaniu małe i średnie firmy będą mogły kupować zapasy i towary, rozszerzać kampanie marketingowe, zatrudniać nowych pracowników, otwierać nowe przedstawicielstwa i realizować wiele innych pomysłów biznesowych.

Wszystkie informacje [email protected]