Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

D360

Opis projektu: Aplikacja webowa dla deweloperów. Wersja beta, która aktualnie jest rozbudowywana o nowe moduły oraz funkcje.

Branża / kategoria: informatyka, nieruchomości

Rok powstania: 2021

Skąd pomysł: Zauważyliśmy potrzebę uporządkowania i ułatwienia deweloperom zarządzaniem inwestycjami.

Dla kogo: Deweloperzy

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: abonament

Pomysłodawcy projektu: Programiści z kilkuletnim, a niektóry z kilkunastoletnim doświadczeniem w projektowaniu systemów informatycznych oraz / lub aplikacji

Konkurencja: SON

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: rozbudowa aplikacji, przetłumaczenie na j. angielski i pozyskiwanie nowych klientów

Zespół: 15-20 pracowników

Lokalizacja: Śrem (wielkopolskie)

D360

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
Juli_a 9 lip 2023 (23:55)

Mam na imię Julia i reprezentuję firmę finansową CapitalKo w Polsce.
Finansujemy małe i średnie przedsiębiorstwa w Polsce w formie pożyczek i inwestycji na rozwój firmy oraz pomagamy firmom szybciej się rozwijać i skalować. Jesteśmy gotowi udzielać pożyczek firmom na okresy od 3 do 18 miesięcy w kwotach od 3 000 EUR do 300 000 EUR. Nasza oferta jest bardzo korzystna w porównaniu z innymi ofertami rynkowymi, ponieważ udzielamy decyzję kredytową w ciągu kilku godzin, a czasami nawet w ciągu kilku minut i nasz proces aplikacyjny jest bardzo łatwy i prosty w porównaniu na przykład z procesem aplikacyjnym w banku.

Dzięki dodatkowemu finansowaniu małe i średnie firmy będą mogły kupować zapasy i towary, rozszerzać kampanie marketingowe, zatrudniać nowych pracowników, otwierać nowe przedstawicielstwa i realizować wiele innych pomysłów biznesowych.

Wszystkie informacje [email protected]