Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Damnlist

Opis projektu: Nowym produktem na rynku aplikacji wsparcia biznesu jest Damnlist, który bez jakiegokolwiek wsparcia marketingu zgromadził niemal tysiąc aktywnie działających użytkowników z 77 państw świata. Powodem, dla ktorego tak często wybierają oni Damnlist jest jego prostota i użyteczność w zaspokajaniu swoich potrzeb. Narzędzie jest w pełni gotowe do użytkowania. Na tym etapie będzie ewentualnie udoskanalane i rozwijane.

Branża / kategoria: commerce, informatyka, marketing, nieruchomości, płatności, prawo, przemysł

Rok powstania: 2017

Skąd pomysł: Wiemy doskonale jak ciężko jest prowadzić firmę i jak stresujące jest to zadanie. Dlatego też zbudowaliśmy Damnlist celem umożliwienia ludziom skupienia się na tym, co naprawdę istotne. Bez względu na wielkość firmy niezbędne jest zbieranie informacji o swoich klientach. W pewnym momencie jednak trudne staje się dopilnowanie wszystkich rzeczy. Damnlist zmienia tą perspektywę. W miejsce niezliczonej ilości arkuszy lub innych utrudnień, Damnlist proponuje jednostronicowy, dogodny dla użytkownika układ wszystkich informacji o kliencie.

Dla kogo: Rejestrujący się użytkownicy pracują przede wszystkim w kancelariach prawnych i firmach konsultingowych. Nasz system gromadzi również użytkowników związanych z rynkiem edukacji, nieruchomości i usług. Niezależnie jednak od środowiska, z którego wywodzi się użytkownik, istnieje kilka rodzajów potrzeb, które są obiektem zainteresowania osób poszukujących idealnego narzędzia organizacyjnego.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: inne

Pomysłodawcy projektu: Szymon Piekarz, Piotr Danelski – fachowi menadżerzy z silnym zapleczem IT. Oferujac rozwiązania IT, bazują przede wszystkim na swoim bogatym doświadczeniu. Ich pomysły nie tylko ułatwiają życie, ale zmieniają je na lepsze.

Konkurencja: HubSpot CRM
SimilarTech

Rynki: globalny

Najbliższe cele: Celem jest kooperacja z użytkownikami, rozwikłanie jakie są ich oczekiwania wobec przyszłości narzędzia, którym posługują się każdego dnia, a następnie spełnienie tych oczekiwać.

Zespół: 15-20 pracowników

Lokalizacja: Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

Damnlist

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.