Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Drogadocelu.eu

Opis projektu: Dietetyka nowej generacji, jakiej nie ma w Polsce. Treningi, suplementacja. Leczenie żywieniowe chorób, autorski system żywienia dla chorych na boreliozę. Diety dedykowane dla osób chorych na boreliozę. Wsparcie mentalne które jest podstawą zmiany życia danej osoby, nie sama rozpiska czy wytyczne do działania, ale prowadzenie wręcz za rękę przez cały okres zmian.

Branża / kategoria: inne, life style, medycyna, sport

Rok powstania: 2019

Skąd pomysł: Wieloletnia praca stacjonarnie, czas przejść do Internetu, porzeszyć grono klientów, zainteresowanych, dzielić się wiedzą na większą skalę.

Dla kogo: Osoby chore na boreliozę, rodzice dzieci z autyzmem lub innymi ciężkimi chorobami. Ludzie którzy chcą zmian, ale sami nie potrafią ich wdrożyć i osiągnąć tego o czym marzą.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: inne, reklama, sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Krzysztof Kozyrski – założyciel serwisu www.drogadocelu.eu
Dietetyk, Psychodietetyk, Trener Personalny, Sędzia Państwowy PZKFiTS
Ponad 10letnie doświadczenie, w sporcie od 2005 roku. Autor książki „Borelioza nieuleczalna choroba”

Konkurencja: Dietetyków w Polsce jest sporo, ale nie ma ani jednego który zajmuje się boreliozą – nie ma konkurencji.

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Rozwinąć markę drogadocelu.eu, wprowadzić na salony! Wyprowadzić wielu kolejnych ludzi z niby nieuleczalnej choroby, pokazać że się da.

Zespół: 1 pracownik

Lokalizacja: Krasnystaw (lubelskie)

Drogadocelu.eu

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.