Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Drzewo sukcesu

Firma „Drzewo Sukcesu” została założona w grudniu 2007 roku. Działa przy Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości Uniwersytetu Warszawskiego. Powstała z chęci tworzenia, niesienia pomocy innym ludziom oraz potrzeby ochrony środowiska. „Drzewo Sukcesu” zajmuje się produkcją i sprzedażą nietypowego drewna kominkowego, pakowanego w tekturowe pudełka- „Pakunek ciepła”.

Ponadto świadczymy dodatkowe usługi w postaci odśnieżania, koszenia trawników czy czyszczenia kominków. Wykonujemy także wiele innych prac ogrodowo- porządkowych. Mieszkamy na osiedlu domów jednorodzinnych w Piasecznie. Większość mieszkańców posiada kominek, my również należymy do tej grupy. W okresie jesienno- zimowym często spotkać można osoby, które chodząc od drzwi do drzwi sprzedają drewno. Wielokrotnie byliśmy świadkami dokonywania takich transakcji, po których sprzedawca zrzucał drewno z samochodu i odjeżdżał, nie interesując się pozostawionym bałaganem i ułożeniem drewna.

Przeprowadziliśmy wiele rozmów z mieszkańcami mojego osiedla, z czego wywnioskowaliśmy, że częste przynoszenie, układanie i rozpalanie drewna w kominku jest dla wielu użytkowników kłopotliwe. Wymaga to dużo pracy i czasu, którego mamy coraz mniej. Często zakupione drewno było mokre i niewysezonowane, co utrudniało palenie w kominku. Sami także tego doświadczyliśmy.

Długo zastanawialiśmy się w jaki sposób można uniknąć całego przygotowywania i maksymalnie skrócić jego czas. Próbowaliśmy wielu rozwiązań, aż w końcu wymyśliliśmy ”Pakunek ciepła”. Jest to gotowy opał do kominka w formie pudełka. Wewnątrz każdego z nich znajduję się odpowiednio przygotowane i ułożone drewno, podpałka i specjalnie przygotowany sznurek, służący jak ”lont” do zapalania. ”Pakunki ciepła” posiadają obustronne uchwyty, które pozwalają na swobodne przenoszenie. Pudełka mają wymiary 300x300x300 mm, a czas ich spalania wynosi 2 godziny.

Dzięki temu, że drewno znajduję się w pudełkach, można je łatwo ustawiać i nie zajmuje ono tyle miejsca, co drewno sprzedawane luzem. Co ważne ”Pakunki ciepła” nie brudzą rąk i powierzchni pomieszczenia, w którym są składowane. Produkt jest wygodny, komfortowy i łatwy w użyciu, dzięki czemu użytkownicy nie będą już musieli tracić tyle czasu na to, aby cieszyć się chwilą relaksu przed kominkiem.

Drzewo sukcesu

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.