Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

e-Candy.pl – obniżaj cenę zakupów

Opis projektu: Portal e-Candy.pl został stworzony po to, żeby klient mógł odnaleźć w jednym miejscu jak najwięcej produktów, które można kupić przez internet. Robienie zakupów w niskich cenach jeszcze nigdy nie było tak proste. Oferujemy możliwość skorzystania z opcji „kup teraz na e-Candy”, co spowoduje wygodne dostosowanie ceny do swoich wymagań za pomocą funkcjonalnego suwaka, w oparciu o zgromadzony cashback.

Nasza strona gromadzi ofertę najpopularniejszych sklepów internetowych. Od teraz użytkownik znajdzie je wszystkie w jednym miejscu. Cały czas rozbudowujemy naszą bazę.
Nasz polski portal e-Candy.pl oferuje największy cashback w Polsce. Użytkowników zapraszamy do zawsze udanych zakupów z gwarantowanym cashbackiem za zakupy. Środki te użytkownik może wykorzystać na kolejne zakupy i obniżać ich cenę lub wypłacić na swoje konto bankowe. Jesteśmy lojalni wobec naszych klientów. Płacimy za założenie konta oraz polecanie nas znajomym !Tylko u nas jest w pełni darmowa i bezpieczna rejestracja oraz pieniądze na start. W momencie rejestracji w naszym serwisie użytkownik automatycznie otrzymuje 5 zł na swoje przyszłe zakupy.
Teraz jak ktoś zaproszony przez użytkownika robi zakupy u nas to część środków dodajemy do jego konta. Dzięki temu użytkownik może szybciej zbierać środki na swoim koncie i obniżać cenę produktów lub wypłacać pieniądze na swoje konto bankowe.

Branża / kategoria: ecommerce

Rok powstania: 2015

Skąd pomysł: Pomysł stworzenia tego start-upu powstał poprzez obserwacje rynku na którym dostępny był tylko cashback, który trzeba było zbierać latami żeby zamienić go na jakiś produkt i to często niskiej wartości. My oferujemy całkowicie inne podejście do cashbacku oraz dodatkowo chcemy zachęcić użytkowników do korzystania z szeregu innych stworzonych przez nas udogodnień przy zakupach internetowych.

Dla kogo: Każdy kto robi zakupy w internecie oraz każdy kto chce obniżać ceny produktów on-line dzięki zgromadzonemu na swoim koncie cashbackowi. W tym celu został stworzony suwak, dzięki któremu możemy obniżyć cenę o dowolną kwotę.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Twórcy projektu mają kilkuletnie doświadczenie w branży e-commerce jak również realizują projekty internetowe związane m.in z sektorem bankowym.

Konkurencja: Istnieje kilka portali o podobnym profilu, ale funkcjonujących na trochę innych zasadach i nie mających możliwości obniżania ceny produktów on-line.

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Pojawić się w świadomości klientów (użytkowników) jako portal hojnie dzielący się cashbackiem, umożliwiający zbieranie cashbacku od zaproszonych przez użytkowników do portalu znajomych oraz umożliwiający obniżanie ceny produktów kupowanych na e-Candy on-line specjalnie stworzonym do tego suwakiem.

Zespół: 2 pracowników

Lokalizacja: Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

e-Candy.pl Obniżaj cenę zakupów!

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.