Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

GetReview

Opis projektu: GetReview to aplikacja dla e-commerce służąca do zbierania i wyświetlania opinii. Dzięki rozwiązaniom, wypracowanym wraz z jej użytkownikami, skuteczność aplikacji wynosi ponad 13%. Zebrane opinie wyświetlane są w sklepie internetowym, dzięki czemu klient nie opuszcza strony sklepu w celu zapoznania się z nimi. Do opinii może być dołączone zdjęcie.

Branża / kategoria: commerce

Rok powstania: 2019

Skąd pomysł: Przed dokonaniem zakupów, od 50% do 74% klientów, szuka opinii o sklepie lub produkcie. Wbudowane w platformy systemy poleceń są nieskuteczne, a agregatory oprócz opinii o danym sklepie prezentują ofertę konkurencji. Dlatego oddaliśmy właścicielom sklepów narzędzie, dzięki któremu mogą oni skutecznie zbierać opinie, wyświetlać je w swoim sklepie. Dodatkowo całość jest dopasowana graficznie do layoutu sklepu.

Dla kogo: E-commerce

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: abonament

Pomysłodawcy projektu: CEO — Paweł Styperek — związany z e-commerce od paru lat. Tworzy sklepy internetowe na silnikach PrestaShop, WooCommerce, Shoper i Shoplo. Pomaga również w ich płatnej promocji, a także optymalizacji konwersji. Jego pierwszym SaaSem był Refericon — aplikacja do poleceń, obecnie skupia się na GetReview narzędziu służącym do zbierania opinii w sklepach internetowych.

Konkurencja: YOTPO, TrustMate

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: Integracje z kolejnymi platformami sklepowymi

Zespół: 2-5 pracowników

Lokalizacja: Poznań (wielkopolskie)

GetReview

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.