Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

IT-Leaders.pl

Opis projektu: IT-Leaders.pl to platforma rekrutacyjna dedykowana branży IT, która odwraca tradycyjne role w relacji rekruter-kandydat. Kandydaci tworzą techniczny profil, ustawiają swoje oczekiwania finansowe oraz preferencje dotyczące pracy, a firmy składają im dopasowane oferty.
W pełni zautomatyzowany proces selekcji, dzięki zaawansowanym analizom BIG DATA, umożliwia szybki i bezpośredni kontakt z kandydatami z branży IT. Sposób kojarzenia kandydatów z pracodawcami i z góry znane oczekiwania finansowe sprawiają, że rekrutacje prowadzone w platformie są nawet 10-krotnie tańsze od tradycyjnych metod rekrutacyjnych.

Branża / kategoria: inne

Rok powstania: 2016

Skąd pomysł: Działając od wielu lat w branży rekrutacyjnej już jakiś czas temu zauważyliśmy lukę na polskim rynku pracy dotyczącą branży IT. To rynek, na którym karty rozdają pracownicy, którzy rzadko przeglądają portale z ofertami pracy, niechętnie odpowiadają też na propozycje rekruterów z agencji rekrutacyjnych. Brakowało skutecznego narzędzia kojarzącego pracodawców ze specjalistami z sektora IT.

Dla kogo: Programiści, Testerzy, Kierownicy projektów IT i specjaliści pozostałych obszarów IT oraz firmy, które poszukują Specjalistów IT do pracy.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: freemium

Pomysłodawcy projektu: Nasz zespół jest tworzony przez programistów, dbajacych o rozwój i sprawne funkcjonowanie platformy oraz ekspertów od marketingu i rekrutacji, którzy sprawują pieczę nad promocją serwisu.

Konkurencja: Dostępne na rynku rozwiązania funkcjonują bardziej jako bazy CV i nie pozwalają w szybki sposób identyfikować kandydatów wg kluczowych kryteriów. Natomiast naszym celem jest ciągłe rozwijanie serwisu z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć technologicznych, tak by nasze rozwiązanie dawało maksimum wygody użytkownikom zarówno w zakresie rekrutacji jak i wiedzy o rynku pracy. Wsłuchujemy się w potrzeby naszych użytkowników i nieustanie udoskonalamy platformę.

Rynki: globalny

Najbliższe cele: W najbliższych miesiącach chcemy konsekwentnie przyciągać nowych pracodawców, w tym szczególnie firmy z rynków Europy zachodniej i USA, których oferty pracy wpiszą się w aspiracje naszych kandydatów.

Zespół: 5-10 pracowników

Lokalizacja: Poznań (wielkopolskie)

IT-Leaders.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.