Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Klamp.pl – system komunikacji i realizacji projektów

Opis projektu: Klamp to oprogramowanie, które automatyzuje proces komunikacji na linii wykonawca-klient. System umożliwia przedsiębiorcom przejście całego procesu realizacji projektu razem z ich klientem, który otrzymuje dostęp do projektu przez unikalny link. Współpraca zaczyna się od zdefiniowania zakresu i wyceny projektu, przez komunikację i obieg dokumentów, aż do rozliczenia za zrealizowane zlecenie. Klamp pomaga utrzymać płynność naszych projektów bez konieczności przełączania się między wieloma metodami komunikacji.

Strategiczna komunikacja i finalizacja projektu – główne przeszkody na drodze do udanego biznesu. W tym właśnie pomaga Klamp, poprawiając jakość pracy i zwiększając zaufanie między obiema stronami.

Branża / kategoria: informatyka

Rok powstania: 2020

Skąd pomysł: Z własnego doświadczenia. Jako freelancerzy z ponad 10 letnim stażem, mieliśmy na co dzień styczność z klientami, a co za tym idzie problemami jakie występują w komunikacji z klientami. Naszym celem było stworzenie prostego narzędzia, które pomoże freelancerom i małym firmom optymalizować realizację projektów oraz otrzymywać uczciwe wynagrodzenie za swoją pracę.

Dla kogo: Naszą główną grupą docelową są freelancerzy oraz mikro i małe przedsiębiorstwa, głównie z branży IT. Nie zamykamy się jednak tylko na jedną branżę. Widząc możliwość szerokiego zastosowania sytemu będziemy rozwijać produkt tak, aby trafiać również w niestandardowe działalności.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: abonament

Pomysłodawcy projektu: Jesteśmy zespołem freelancerów, który na co dzień zajmuje się tworzeniem systemów informatycznych oraz marketingiem.

Konkurencja: Do tej pory nie zdołaliśmy znaleźć rozwiązania w Polsce i na świecie, które byłoby naszym odpowiednikiem.

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: Skupiamy się głównie na rozwoju produktu w oparciu o opinie naszych klientów, tak aby Klamp stał się pełnowartościowym systemem do komunikacji i finalizacji projektów. Równolegle prowadzimy działania marketingowe oraz sprzedaż produktu.

Zespół: 2-5 pracowników

Lokalizacja: Tarnów (małopolskie)

Klamp.pl – system komunikacji i realizacji projektów

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.