Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Leadhub.pl – generujemy sprzedaż b2b

Opis projektu: Leadhub.pl to skuteczne działania z zakresu pozyskiwania leadów/klientów B2B z rozliczaniem za efekt, oraz przekazywaniem wiedzy jak generować sprzedaż B2B samodzielnie we własnej firmie.

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu klientów w takich kanałach jak LinkedIn czy cold mail.

Dla mniejszych firm oraz tych, które nie chcą korzystać z naszej codziennej obsługi rozwijamy także wiedzowy projekt B2B Masterclass.

Branża / kategoria: inne, marketing

Rok powstania: 2019

Skąd pomysł: Pomysł narodził się z dobrych, powtarzalnych wyników realizowanych w zakresie sprzedaży B2B w innych projektach, oraz feedbacku klientów, którzy zgłaszali nam swoje potrzeby i problemy w tym zakresie. Postanowiliśmy je najzwyczajniej w świecie rozwiązać.

Dla kogo: Naszym docelowym klientem jest firma B2B. Aby zachować odpowiednie ROI inwestycji w proces generowania leadów całość poprzedza rozmowa i weryfikacja opłacalności naszych kanałów dla danego produktu.

Idealnie jeśli LTV klienta na produkt który obsługujemy wynosiło minimum 8-10 tysięcy złotych netto lub 4-5 tysięcy dolarów w przypadku rynków zagranicznych.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: inne, sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Za projektem stoi mieszanka przedsiębiorcy odpowiedzialnego za rozwój agencji kreatywnych i grotwh hackingowych, oraz specjalisty z zakresu lead generation.

Konkurencja: Np. Instream Group

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: Przekroczenie bariery 5000 wygenerowanych leadów dla naszych klientów, oraz 1000 absolwentów w B2B Masterclass.

Zespół: 2-5 pracowników

Lokalizacja: Katowice (śląskie)

Leadhub.pl – generujemy sprzedaż b2b

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.