Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Lubelskie Słonko

Opis projektu: Rozwijamy dwie oddzielne gałęzie, jedna standardowa jaką jest doradztwo energetyczne i fotowoltaika, druga która jest finansowana przez pierwszą i są to mianowicie prace nad wdrożeniem fotowoltaiki do systemu transportu.

Branża / kategoria: inne

Rok powstania: 2018

Skąd pomysł: Rozmowa znajomych na temat co jest teraz trendy.

Dla kogo: Firmy produkcyjne oraz transportowe.

Finansowanie: pożyczka, środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Dwóch studentów Politechniki Lubelskiej, jeden od zawsze w środowisku startupowym drugi część kariery spędził w finansach.

Konkurencja: Jeśli chodzi o podstawową działalność konkurencja jest bardzo duża, dla produktu który rozwijamy nie ma jej jeszcze wcale.

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Pozyskanie dodatkowych środków na B+R nad nowym rozwiązaniem.

Zespół: 2-5 pracowników

Lokalizacja: Lublin (lubelskie)

Lubelskie Słonko

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.