Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Megauto Dream Cars – przewozy mega autami

Opis projektu: Budujemy kompleksowy serwis realizacji przewozów mega autami. Realizujemy profesjonalne motorelacje z przeprowadzanych przejazdów, pomagamy w promocji, doradzamy w sprawniejszym osiąganiu założonych celów. Oddaliśmy do użytku serwis internetowy, realizujemy działania promocyjne i marketingowe naszych usług.

Branża / kategoria: motoryzacja

Rok powstania: 2019

Skąd pomysł: Powstała idea szerokiego dzielenia się możliwościami przejazdów luksusowymi super autami dla każdego zainteresowanego. Głównym zamiarem uruchomienia naszego serwisu jest budowa swobodnej możliwości korzystania z najnowszych rozwiązań technologicznych wywodzących się z branży motoryzacyjnej. Przygotowaliśmy format członkostwa klubowego Megauto Club Card – abonamentu dzięki któremu oferujemy przejazd 20 wyjątkowymi samochodami w skali roku.

Dla kogo: Młodzież i dorośli z Trójmiasta, Warszawy, Krakowa, Śląska, Wrocławia, Poznania, Łodzi, Bydgoszczy i Torunia.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: abonament, sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Przedsiębiorcy z Polski posiadający szerokie doświadczenia z branży handlowej i usługowej w modelu klasycznym jak i e-commerce.

Konkurencja: Jest to pierwszy tego typu format w Europie. Podobny system działalności prowadzi Supercar Club Poland.

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: Dotarcie do szerokiej grupy odbiorców. Realizacje tożsamego serwisu w innych krajach Europy pod marką megauto.eu

Zespół: 2-5 pracowników

Lokalizacja: Elbląg (warmińsko-mazurskie)

Megauto Dream Cars

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.