Ranking kont firmowych

Milanowskie Muzeum Gier i Komputerów

Opis projektu: Projekt zapoczątkowany został w marcu 2020 roku, a zatem w dobie początków rozprzestrzeniania się epidemii Koronawirusa w Polsce. Po pół roku działalności w sieci pozyskaliśmy niewielką przestrzeń dla składowania i renowacji eksponatów. Po roku zrealizowaliśmy i stale realizujemy wydarzenia plenerowe w całej Polsce. Niesamowity rozwój projektu skłonił nas do pozyskania w maju 2022 roku 60 metrowego lokalu na cele ekspozycyjne. Jesteśmy w trakcie adaptacji do otwarcia.

Branża / kategoria: kultura i sztuka

Rok powstania: 2020

Skąd pomysł: Wieloletnia pasja doczekała się impulsu do działania. Początkowo nieśmiało publikowane regularne wpisy przerodziły się w uznane i unikalne kartki z kalendarza – znak rozpoznawczy naszego projektu w sieci. Od początku nastawieni jesteśmy na jakość, stale się rozwijając. MMGiK to wyjątkowy kulturalny start’up – zdobywca głównej nagrody w konkursie Perły Mazowsza 2021 w kategorii Kultura.

Dla kogo: Naszymi klientami są ludzie w wieku od 5 do 95 lat pragnący doświadczyć przemian jakie nastąpiły w ostatnich 40 latach obecności komputerów osobistych na świecie.

Finansowanie: crowdfunding

Model biznesowy: inne

Pomysłodawcy projektu: Założyciel i pomysłodawca to wieloletni entuzjasta starej technologii, webmaster, grafik oraz copywriter. Połączenie wszystkich umiejętności pozwala prowadzić projekt w profesjonalny i spójny sposób.

Konkurencja: Stoimy na stanowisku, że kultura i tym samym muzealnictwo nie powinno ze sobą konkurować, lecz się wspierać i motywować. Nasza „branża” czyli tematyka jest niszowa, a zatem znamy się w skali mikro i makro.

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Zbudowanie realnego miejsca na mapie i rozwój ekspozycji oraz kompetencji.

Zespół: 1 pracownik

Lokalizacja: Milanówek (mazowieckie)

Milanowskie Muzeum Gier i Komputerów

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.