Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Mindpack Fulfillment

Opis projektu: Spółka zajmuje się usługą fulfillment skierowaną dla firm z sektora e-commerce. Usługa polega na magazynowaniu towarów, przygotowaniu zamówień, wysyłką oraz obsługą zwrotów i reklamacji.

Nasze centra logistyczne:

Posiadamy dwie lokalizacje w Chorzowie i jedną w Piasecznie o łącznej powierzchni 2700 m2.

OFERTA
Magazynowanie produktów na regałach
Magazynowanie produktów na paletach
Przyjmowanie towaru do magazynu: kontrola, formatowanie palet, nadawanie lokalizacji, wprowadzenie do systemu, magazynowanie
Kompletowanie i wysłanie zamówień (pick & pack)
Przyjmowanie zwrotów i reklamacji
Fiskalizacja sprzedaży w imieniu sprzedawcy
Obsługa przesyłek na terenie Polski oraz Europy
Realizacja wysyłek zamówień w 24H
Wprowadzanie produktów na Allegro, Amazon, eBay itp
Kampanie w Google i FB ADS

Branża / kategoria: commerce

Rok powstania: 2019

Skąd pomysł: Mindpack został założony w 2019 roku przez Grzegorza i Leszka. Prowadząc agencję doradczą Mindlow skupioną na skalowaniu sklepów internetowych poprzez wdrożenia najlepiej dopasowanych narzędzi IT oraz optymalizacji procesów zastanawialiśmy się jak jeszcze możemy wesprzeć sprzedawców online.

Fulfillment (outsourcing logistyki e-commerce) stał się naturalnym następnym krokiem, aby jeszcze lepiej dostarczać rezultaty i optymalizować koszty prowadzenia sklepu internetowego lub sprzedaży na platformach jak Allegro czy eBay.

To co nas odróżnia na rynku, to że oprócz samego fulfillmentu pomagamy dodatkowo w generowaniu sprzedaży poprzez usługi komplementarne.

Dla kogo: Naszymi klientami są firmy sprzedające swoje produkty na rynku e-commerce B2C i B2B. Firmy te szukają zewnętrznego magazynu, aby w całości poświęcić swoją uwagę na rozwój biznesu i sprzedaży.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Grzegorz Sadłoń jest obecnie prezesem zarządu. Grzegorz jest menedżer z ponad 7-letnim stażem na stanowiskach prezesa zarządu, dyrektora zarządzającego i członka zarządu. Posiada ponad 15-letnie praktyczne doświadczenie w budowie i skalowaniu biznesów e-commerce, co przekłada na pracę z klientami spółki.

Konkurencja: Naszą konkurencją na rynku polskim jest Omnipack, MW Logistics oraz Completio.

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Uruchomienie projektu Mindpack Punkt oraz ponad 100 punktów na terenie Polski. Mindpack Punkt pozwala uruchomić biznes w usłudze fulfillment na terenie swojego miasta w modelu franczyzowym. Po osiągnięciu odpowiedniego pułapu, planujemy skalować model biznesowy na zagranicznych rynkach.

Zespół: 10-15 pracowników

Lokalizacja: Chorzów (śląskie)

Mindpack Fulfillment

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
Juli_a 10 lip 2023 (00:06)

Mam na imię Julia i reprezentuję firmę finansową CapitalKo w Polsce.
Finansujemy małe i średnie przedsiębiorstwa w Polsce w formie pożyczek i inwestycji na rozwój firmy oraz pomagamy firmom szybciej się rozwijać i skalować. Jesteśmy gotowi udzielać pożyczek firmom na okresy od 3 do 18 miesięcy w kwotach od 3 000 EUR do 300 000 EUR. Nasza oferta jest bardzo korzystna w porównaniu z innymi ofertami rynkowymi, ponieważ udzielamy decyzję kredytową w ciągu kilku godzin, a czasami nawet w ciągu kilku minut i nasz proces aplikacyjny jest bardzo łatwy i prosty w porównaniu na przykład z procesem aplikacyjnym w banku.

Dzięki dodatkowemu finansowaniu małe i średnie firmy będą mogły kupować zapasy i towary, rozszerzać kampanie marketingowe, zatrudniać nowych pracowników, otwierać nowe przedstawicielstwa i realizować wiele innych pomysłów biznesowych.

Wszystkie informacje [email protected]