Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Moonjelly – Personal Data Security Solutions

Opis projektu: Projekt jest związany z bezpieczeństwem przechowywania i udostępniania danych osobowych użytkowników internetu. Powstało MVP, które weryfikuje koncepcję technicznie oraz ze względu na proces wykorzystany w działaniu aplikacji. Obecnie pracujemy nad wersją heavy-MVP, która pozwoli nam na pierwsze integracje z klientami oraz szersze wejście na rynek z naszym rozwiązaniem.

Branża / kategoria: informatyka

Rok powstania: 2019

Skąd pomysł: Pomysł narodził się z potrzeby zmiany obecnego, mocno rozproszonego sposobu przechowywania danych osobowych w obecnym modelu.

Dla kogo: Naszym klientem są twórcy aplikacji i rozwiązań internetowych wykorzystujących dane osobowe użytkowników w swoich procesach biznesowych. Ważną cechą naszych klientów docelowych jest wrażliwość na kwestie prywatności użytkowników swoich rozwiązań. Respektowanie prywatności w dłuższej perspektywie pozwoli odnieść dodatkowe korzyści w dotarciu do grupy użytkowników ceniących i zwracających uwagę na kwestie prywatności i kontroli nad danymi osobowymi.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: abonament

Pomysłodawcy projektu: Twórcy to zespół składający się z dwóch osób technicznych ze sporym doświadczeniem managerskim w obszarze IT oraz bardzo doświadczonej osoby odpowiedzialnej za sprzedaż B2B.

Konkurencja: Octa, Auth0, verimi, dockio, globalid, SoLiD

Rynki: globalny

Najbliższe cele: Budowa heavy-MVP oraz integracja z klientami z grupy „early adopters”

Zespół: 2-5 pracowników

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Moonjelly – Personal Data Security Solutions

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.