Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

New Life – sklep ze zdrową żywnością

Opis projektu: Koncepcja naszego biznesu New Life polega na budowaniu go w oparciu o 3 filary. Pierwszy z nich to sklep z certyfikowaną ekologicznie żywnością oraz żywnością typu slow food. Sklep działa w internecie oraz stacjonarnie. Zdrową żywność uzupełniają produkty ziołowe, suplementy diety oraz produkty bezglutenowe. Drugim filarem naszej firmy jest produkcja cukierków na bazie ksylitolu. Cukierki te nie zawierają cukru ani żadnych dodatków chemicznych. Wytwarzamy je w oparciu o ksylitol z brzozy, tak zwany cukier brzozowy. Trzecim filarem są usługi w zakresie poprawy kondycji fizycznej, doradztwo dietetyczne, usługi masażu oraz doradztwo w zakresie suplementacji.

Branża / kategoria: commerce, life style

Rok powstania: 2010

Skąd pomysł: Praca na etacie, stres nadgodziny, zła dieta, zbyt duże tempo życia i stres, to wszystko sprawiło że postanowiłem zacząć Nowe Życie które na początku polegało na zrezygnowaniu z marketowych słodyczy oraz na włączeniu do jadłospisu zdrowych ekologicznych produktów.. Gdy zauważyłem że zdrowa żywność w mojej diecie odgrywa ważną rolę poprawiając mój stan zdrowia postanowiłem moje Nowe Życie przekuć na Biznes. Powstało w ten sposób New Life

Dla kogo: Szeroka gama produktów (prawie 10 000) sprawia że każdy znajdzie u nas coś zdrowego, smacznego i ekologicznego. Produkty ekologiczne zarówno te prezentowane w sklepie online jak i stacjonarnym są dostępne w bardzo przystępnych cenach, łamiąc stereotyp co do tego że Eko jest drogie.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Twórcą projektu jestem ja sam, Wojciech Lisak pasjonat zdrowego stylu życia. Masażysta, fotograf, informatyk. Człowiek ciekawy życia.

Konkurencja: Konkurencją dla nas są stale poszerzające swoją „półkę ekologiczną” markety i sklepy wielkopowierzchniowe ze względu na nieograniczony kapitał oraz dumpingowe działania.

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Wejście ze sprzedażą produktów zdrowych i ekologicznych na rynek europejski.

Zespół: 2-5 pracowników

Lokalizacja: Nowe Babice (mazowieckie)

Sklep ze zdrową żywnością New Life

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.