Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Ogloszenia.info.pl – portal zwiększający sprzedaż nowych i używanych przediomów

Opis projektu: Projekt jest na ukończeniu, po 2 latach pracy nad portalem oddajemy go do dyspozycji szerszemu gronu użytkowników.

Branża / kategoria: commerce

Rok powstania: 2021

Skąd pomysł: Posiadamy doświadczenie w portalach ogłoszeniowych, chęć utworzenie zupełnie nowej formy portalu zachęcił nas do stworzenia czegoś nowego.

Dla kogo: Klient indywidualny i biznesowy.

Finansowanie: inne, środki własne

Model biznesowy: reklama, sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Właścicielem jest firma Adfresh która na co dzień zajmuje się promocją firm i sklepów w internecie, w branży od 12 lat. Rozwijamy swoje własne portale w tym portale tematyczne i biznesowe. Skupiamy swój rozwój na budowaniu reputacji w firmach z którymi współpracujemy na co dzień.

Konkurencja: OLX, Gumtree

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Zbudowanie sieci firm i sklepów które zintegrują się z platformą i zamieszczą swoje produkty.

Zespół: 2-5 pracowników

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

ogloszenia.info.pl – Portal zwiększający sprzedaż nowych i używanych przediomów

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.