Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Poofi – naturalne produkty dla dzieci i ich rodziców

Opis projektu: Produkty Poofi powstają w Polsce, w Beskidach, gdzie czyste powietrze i piękne widoki inspirują nas do tworzenia naturalnych produktów dla dzieci i ich rodziców. Cały proces produkcji: od doboru materiałów, po opakowanie jest przemyślany pod kątem optymalizacji zużycia surowców. Od samego początku przyświeca nam idea, aby tworzyć produkty funkcjonalne, ponadczasowe mięciutkie, świetnej jakości i na długie lata.

Branża / kategoria: commerce, dzieci, life style

Rok powstania: 2010

Skąd pomysł: Zależy nam by rodzice wybierali wartościowe produkty dla siebie i swoich dzieci, chroniąc tym samym środowisko i własne zdrowie.

Dla kogo: Rodzice, młode mamy, mamy w ciąży

Finansowanie: inne, środki własne

Model biznesowy: sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Katarzyna Kamińska Owner

Konkurencja: https://supermami.pl/

Rynki: globalny, Polska

Najbliższe cele: Poszerzenie oferty sklepu,

Zespół: 10-15 pracowników

Lokalizacja: Bielsko-Biała (śląskie)

Poofi

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.