Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Portal freelancerów Ehire.pl

Ehire.pl to portal stworzony z myślą o freelancerach, czyli osobach pracujących na własny rachunek w oparciu o zlecenia. Serwis umożliwia zleceniodawcom, osobom fizycznym i firmom, łatwe znalezienie profesjonalistów z różnych branż, głównie IT. Dla freelancerów tworzymy środowisko, dzięki mogą wygodniej i szybciej pozyskiwać nowych zleceniodawców oraz promować swoje usługi. Ehire.pl kierujemy głównie do Użytkowników z szeroko rozumianej branży IT oraz poligrafii, a więc programistów, webmasterów, grafików, oraz tak zwanych DTP-owców.

Freelancer to według słownikowego tłumaczenia pracownik nieetatowy lub wolny strzelec, czyli profesjonalista pracujący na własny rachunek. Są to często osoby o bardzo wysokich umiejętnościach i dużym doświadczeniu, co sprawia, że najlepszym rozwiązaniem jest zatrudnianie ich do ściśle określonych projektów lub jednorazowych zleceń.

Co konkretnie oferujemy?

Funkcjonalność serwisu jest bezpłatna i obejmuje publikowanie zleceń/projektów, rozbudowany system ocen, profile z CV, rankingi użytkowników i konta firmowe. W planach rozwojowych mamy stworzenie rozbudowanego portfolio, dzięki któremu wykonawcy będą mogli jeszcze lepiej zareklamować swoje usługi. Portfolio będzie funkcjonowało na zasadzie „strony Użytkownika”, a więc Użytkownik sam zadecyduje o tym co i jak najlepiej umieścić na takiej stronie aby zainteresować potencjalnych zleceniodawców. Umożliwimy Użytkownikom zawieranie escrow (akredytywy), co zwiększy bezpieczeństwo obu stron i będzie świadczyło o faktycznym zainteresowaniu projektem. Ponadto wprowadzimy weryfikowanie danych użytkowników poprzez ich konta bankowe lub karty płatnicze.

Skąd pomysł na ehire.pl?

Kilka lat temu pomysłodawca ehire.pl – Adam Banaszak, sam poszukiwał programisty do wykonania kilku zleceń. Niestety nie udało się to wśród znajomych, a w tym czasie nie istniał jeszcze żaden portal umożliwiający odnalezienie freelancerów. Tak zrodził się pomysł na ehire.pl, niestety zebranie zespołu i wdrożenie podstawowej platformy okazało się bardzo czasochłonne. Na chwilę obecną istnieje już konkurencja w tego typu usługach, ale twórcy ehire.pl nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

ZAPRASZAMY!

ehire.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
Jerzy 28 sty 2018 (17:40)

co nie dziala Panie, dziala!