Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Pulno

Opis projektu: Naszym projektem jest Pulno, wprowadzone na rynek z początkiem marca bieżącego roku. To crawler służący do kompleksowego audytu stron internetowych, którego głównym zadaniem jest ułatwienie każdemu posiadaczowi strony zdobycia lepszych pozycji w rankingach wyszukiwarek.

Branża / kategoria: informatyka, marketing

Rok powstania: 2019

Skąd pomysł: Pulno jest odpowiedzią na skomplikowane narzędzia wymagające dużej wiedzy technicznej. Tworząc Pulno skupiliśmy się na przejrzystym wyjaśnianiu problemów i opisaniu rozwiązań zgodnie z wytycznymi Google. Do tej pory nie było tak rozbudowanych narzędzi dostępnych w języku polskim, które skutecznie pomagają optymalizować strony internetowe.

Dla kogo: Intuicyjna obsługa i przejrzystość wykonania oraz formy podpowiedzi sprawiają, że Pulno sprawdzi się zarówno w rękach doświadczonych użytkowników jak i osób, które swoją przygodę z SEO dopiero zaczynają.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: freemium

Pomysłodawcy projektu: Jesteśmy firmą Datafic i mamy w swoim portfolio kilkanaście projektów internetowych docierających do użytkowników, liczonych w milionach odsłon miesięcznie, na całym świecie. Szczególny nacisk kładziemy na wydajność techniczną serwisów oraz optymalizację pod kątem wyszukiwarek.

Konkurencja: OnCrawl
DeepCrawl
Screaming Frog

Rynki: globalny

Najbliższe cele: Naszym celem na najbliższą przyszłość jest przekroczenie granicy 100 klientów.

Zespół: 5-10 pracowników

Lokalizacja: Poznań (wielkopolskie)

Pulno

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.