Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Rosemary’s Manufacture

Rosemary’s Manufacture powstało jako brama do alternatywnego wymiaru fantazji i kolorów oraz antidotum na szarą rzeczywistość i seryjną produkcję wielkich sieciówek. Zapraszam więc do świata rzeczy niezwykłych, niecodziennych, przykuwających uwagę. W pracy wykorzystuję głównie srebro oraz materiały wysokiej jakości: minerały, kryształy Swarovski, cyrkonie, szkło weneckie.

Ręce wytwórcy nie tylko tworzą nowy przedmiot, ale również tchną w niego pozytywną energię, rodzącą się z pasji tworzenia. Wierzę też, że każda z prac jest dla kogoś przeznaczona – czeka jedynie, aż ten ktoś ją odkryje.

Materiały do prac starannie wybieram w profesjonalnych jubilerskich sklepach, poszczególne elementy sprowadzam z różnych miejsc na świecie. Z wyjazdów przywożę unikaty, wyszperane w zapomnianych przez turystów sklepikach, które w mojej biżuterii zaczynają żyć nowym życiem.

Moją biżuterię można kupić na www.rosemary-manufacture.com, w największych galeriach internetowych, a w drugi weekend każdego miesiąca również na kiermaszu rękodzieła w sopockim SOHO.

www.rosemary-manufacture.com

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.