Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Rowerowe Porady

Opis projektu: Rowerowe Porady to najpopularniejszy blog rowerowy w Polsce. Pozwolił zebrać w jednym miejscu sporą rzeszę rowerzystów na różnym poziomie zaawansowania, ale z naciskiem na czerpanie przyjemności z jazdy. Strona cały czas jest rozbudowywana i dodawane są kolejne funkcjonalności, jeszcze bardziej integrujące społeczność rowerową.

Branża / kategoria: sport

Rok powstania: 2010

Skąd pomysł: Rowerowe Porady powstały oczywiście z pasji, jakkolwiek banalnie by to nie brzmiało. Na rowerze jeżdżę od zawsze i w pewnym momencie postanowiłem podzielić się moją skromną wiedzą z innymi. Okazało się, że są ludzie, którzy chcą to czytać i tak to poszło.

Dla kogo: Wszyscy rowerzyści w Polsce od najmłodszych po najstarszych. A także każdy kto chciałby zacząć swoją rowerową przygodę. Z grubsza licząc będzie to 60 milionów potencjalnych odbiorców (wliczając w to liczną Polonię).

Finansowanie: inne, środki własne

Model biznesowy: reklama, sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Łukasz Przechodzeń – założyciel i autor większości tekstów na Rowerowych Poradach. Aktywnie w prowadzeniu bloga pomaga mu żona Monika, tworząc w kategorii „Więcej Ruchu”.

Konkurencja: Nie jestem zainteresowany rywalizacją z kimkolwiek. Mam nadzieję, że uda się nam wszystkim.

Rynki: Polska

Najbliższe cele: W planach jest powstanie książki z opracowanymi pod tym kątem poradami dotyczącymi serwisowania rowerów. Do tego rozbudowa bloga o wyszukiwarkę tras rowerowych, a także większa integracja z powstałym kilka lat temu forum internetowym.

Zespół: 1 pracownik

Lokalizacja: Łódź (łódzkie)

Rowerowe Porady

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.