Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Rozpis.pl

Opis projektu: Na rynku istnieje wiele programów do projektowania mebli kuchennych lecz brakowało prostej aplikacji, pomocnej przy obliczaniu wszystkich elementów , z których zbudowane są szafki kuchenne.
W obecnej fazie rozwoju aplikacja: oblicza wszystkie elementy z których zbudowane są szafki, podaje ich ilości i wymiary, sposób oklejania elementy na korpusy, grupuje wszystkie materiały i sporządza zamówienia dla dostawców, oblicza koszty każdego zamówienia oraz przygotowywuje niezbędne rysunki dla montażystów szafek.

Branża / kategoria: przemysł

Rok powstania: 2018

Skąd pomysł: Pomysł startupu powstał w związku z próbą przyspieszenia obliczeń wszystkich elementów, z których zbudowane są szafki kuchenne oraz automatyzacją dokonywania zamówień dla dostawców na wszystkie materiały. Nie bez znaczenia był również fakt wyeliminowania wszystkich błędów pojawiających się przy ręcznym obliczaniu elementów na szafki.

Dla kogo: Klientami docelowymi są firmy stolarskie, które produkują meble kuchenne oraz wszystkie osoby, które samemu chcą wykonać własną kuchnię ale obliczenia elementów na szafki kuchenne zabierają dla nich zbyt dużo czasu lub są nie do przejścia.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: abonament

Pomysłodawcy projektu: Głównym twórcą projektu jest Robert Łatka projektant i producent mebli kuchennych.

Konkurencja: Na dzień dzisiejszy nie znamy drugiej aplikacji, która potrafiłaby obliczać wszystkie wymiary szafek i przygotowywać zamówienie dla dostawców.

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Głównym celem na najbliższy czas będzie pozyskiwanie nowych klientów i rozbudowa aplikacji poprzez zwiększanie liczby dostępnych szafek do wyboru.

Zespół: 1 pracownik

Lokalizacja: Tychy (śląskie)

Rozpis.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.