Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

SalesMachine – doradztwo sprzedażowe

Opis projektu: SalesMachine to system sprzedaży B2B. Jest to dedykowane małym i średnim firmom doradztwo w sprzedaży i marketingu B2B oraz produkt w postaci programu mentoringowego. Program SalesMachine umożliwia zbudowanie powtarzalnej, mierzalnej i skalowalnej sprzedaży. Zawiera wszystko co konieczne aby nawet w małej firmie zorganizować sprzedaż, która będzie przewidywalna i możliwa do delegowania.

Branża / kategoria: edukacja, marketing

Rok powstania: 2020

Skąd pomysł: Rynkowa potrzeba pozyskiwania wiedzy o nowoczesnej sprzedaży i marketingu B2B wśród polskich firm

Dla kogo: Małe i średnie firmy usługowe i produkcyjne, które nie mają jeszcze rozbudowanych struktur sprzedaży i marketingu a zarząd i/lub właściciel jest nadal zaangażowany w pozyskiwanie klientów.

Finansowanie: środki własne

Model biznesowy: abonament, sprzedaż produktu lub usługi

Pomysłodawcy projektu: Łukasz Zjawiński – przedsiębiorca i konsultant biznesowy z 20 letnim doświadczeniem w budowie firm i komunikacji.

Konkurencja: Sellwise,Casbeg

Rynki: Polska

Najbliższe cele: Zbudowanie marketingu i świadomości marki.

Zespół: 2-5 pracowników

Lokalizacja: Katowice (śląskie)

SalesMachine – doradztwo sprzedażowe

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
Juli_a 10 lip 2023 (00:09)

Mam na imię Julia i reprezentuję firmę finansową CapitalKo w Polsce.
Finansujemy małe i średnie przedsiębiorstwa w Polsce w formie pożyczek i inwestycji na rozwój firmy oraz pomagamy firmom szybciej się rozwijać i skalować. Jesteśmy gotowi udzielać pożyczek firmom na okresy od 3 do 18 miesięcy w kwotach od 3 000 EUR do 300 000 EUR. Nasza oferta jest bardzo korzystna w porównaniu z innymi ofertami rynkowymi, ponieważ udzielamy decyzję kredytową w ciągu kilku godzin, a czasami nawet w ciągu kilku minut i nasz proces aplikacyjny jest bardzo łatwy i prosty w porównaniu na przykład z procesem aplikacyjnym w banku.

Dzięki dodatkowemu finansowaniu małe i średnie firmy będą mogły kupować zapasy i towary, rozszerzać kampanie marketingowe, zatrudniać nowych pracowników, otwierać nowe przedstawicielstwa i realizować wiele innych pomysłów biznesowych.

Wszystkie informacje [email protected]